Життя в шлюбі складається з семи етапів — основні кроки до повного щастя

448
Життя в шлюбі складається з семи етапів — основні кроки до повного щастя

Багато казок закінчуються тим, що головні герої вступають до шлюбу. Передбачається, що після цього в їх долі вже ніколи не буде нічого поганого. Проте, життєвий досвід багатьох сімей говорить про те, що саме в цей період люди, які кохають один одного, натикаються на підводні камені. Життя в шлюбі складається з семи етапів, і потрібно бути готовим до них. Дуже важливо зробити основні кроки до повного щастя і не розбити сімейний човен у важкі моменти подружжя.

1. Медовий період

фото v.img.com.ua

Найщасливіший період відносин, який недарма в народі називають «медовим місяцем». Це період, коли молоде подружжя не може насититися один одним. Будь-які моменти відносин з партнером для них нові. І, якщо шлюб по любові, то абсолютно все у відносинах подобається. Молоде подружжя освоює принади шлюбу і спільного життя, перебуваючи при цьому у стані ейфорії.

Цей період буває різний. Зовсім необов’язково, що він триває лише місяць. Іноді це розтягується до двох років, все залежить від відносин молодят.

2. Етап звикання

У цей період подружжя вже звикли один до одного і починають поводитися більш розкуто. Пригадуються минулі звички, навіть ті, які були заховані, з боязні не сподобається коханому. Партнер стає чимось звичним. Якщо він починає пред’являти якісь вимоги, це починає викликати легке подразнення.

3. Етап відрази

Так, молодятам потрібно бути готовим до такого повороту подій. Та людина, яка викликала до недавнього часу захват, набридає і починає викликати сильне подразнення. Виразніше стають недоліки, до гарних рис характеру вже звикли, їх перестають бачити.

4. Етап терпіння

На цьому етапі на подружжя чекає мудрість. Якщо вони не розбіглися після третього етапу, значить вони прийняли рішення спробувати уживатися один з одним. На цьому етапі потрібно змиритися зі слабкостями партнера і знову навчитися бачити гідності. Зрозуміло, це повинно йти з боку обох партнерів.

5. Етап боргу і поваги

Якщо подружжя переплило без втрат попередні етапи та навчилося бачити гідності один одного, то у відносинах нарешті проростають перші паростки справжньої любові. Поки що вони — у взаємній повазі та виконанні сімейного обов’язку.

6. Етап дружби

Поетам доведеться змиритися — справжня любов починається не з пристрасті палкої, а з дружби. Люди, які люблять один одного, повинні навчитися бути справжніми друзями. Розуміти один одного, приходити на допомогу, мати спільні інтереси. Цей етап дуже важливий, і до нього потрібно вміти дорости.

7. Етап справжнього кохання

Ті подружжя, які пройдуть всі попередні етапи, можуть мати щастя пізнати справжню любов. Ту саму, для якої не страшні ні вік, ні негаразди, ні відстані. Це справжні глибокі почуття і їх вже важко поламати. Даються, на жаль, не всім — бо вимагають постійної душевної роботи над собою.

фото whjournal.ru

Вступаючи на весільний килим, пам’ятайте, що життя в шлюбі складається з семи етапів. Їх важливо пройти з честю. Зробити основні кроки до повного щастя можна вже зараз!