Жовті стрічки зберігають троянди в цілості?

59

Чи знаєте ви, що жовтий — улюблений колір не тільки деяких людей, але й комах? Наприклад, сонечки, дуже корисні для нашого саду, дуже його полюбляють. І саме тому гарною ідеєю буде прикріпити до троянд кілька жовтих стрічок!

З сонечками у саду ви можете бути майже впевнені, що попелиця триматиметься подалі. Тож звертайтеся за допомогою в найближчий галантерейний магазин!

Природне розв’язання проблеми попелиці

Жовті стрічки та стрічки зберігають троянди в цілості?

Вам не потрібно покладатися на хімічні засоби. Просто завітайте до магазину галантереї та придбайте жовті пов’язки чи стрічки.

Попелиця є одним з улюблених кормів сонечка. Одне сонечко за день з’їдає до 50 попелиць! Ця кількість вражає! А це означає, що за кілька тижнів сонечко може знешкодити кілька сотень цих шкідників!

Жовті стрічки проти попелиці

Жовті стрічки та стрічки зберігають троянди в цілості?

Щоб запросити сонечка у свій сад, прикріпіть жовті стрічки до кущів, дерев та інших рослин. Колір приваблює сонечок, і незабаром, крім попелиці, зникнуть і мурахи, які їдять екскременти попелиці.
Спеціальний розчин діє найкраще, якщо застосовувати його до того, як попелиця з’явиться. Тоді можете вважати, що ваші рослини будуть радіти літу без попелиці.

Чи знаєте ви якісь інші природні способи позбавлення від попелиці?

Поділіться коментарем