Знаки від Всесвіту: Розшифровка повторюваних числових послідовностей

68

“Твоя душа вже знає”

Знаки всюди — треба лише прислухатися до них.

Багато хто з нас розуміє, що завіса між світами тонка.

Незалежно від того, чи хочемо ми називатися емпатами, інтуїтивними, чутливими або просто налаштованими людьми, ми розуміємо, що за цим стоять вищі сили.

Щодня у нас є вибір: вірити в те, що все є випадковим, чи в те, що все може бути знаком, за яким стоїть певна мета.

Насправді все, що відбувається, має свою причину — іноді знаки, які ми отримуємо, лякають, тому що вони відрізняються від бажань нашого его.

Але найдивовижніше те, що незалежно від того, скільки разів наше его відмовлялося ігнорувати знаки, всесвіт не здається.

Тому що іноді нас потрібно розбудити — нам потрібно змінити напрямок або отримати підтвердження того, що ми на правильному шляху.

Незалежно від того, як це іноді здається, ми ніколи не буваємо по-справжньому самотніми — якщо ми піднімаємо свою свідомість і відкриваємо свій розум, то ми будемо благословенні синхронними знаками від Всесвіту.

Найпоширеніші числові знаки називаються числами ангелів. Ці повторювані послідовності чисел можуть з’являтися на номерних знаках, годинниках, квитанціях або навіть телефонних номерах — фактично будь-де.

Числа ангелів мають особливе значення, і якщо ми усвідомлюємо їх, вони можуть допомогти нам відкрити очі й спрямувати нас до істинного призначення нашої душі — адже іноді нам дійсно потрібно побачити те, що написано на стіні.

Побачити те, що знаходиться прямо перед нашим обличчям, не завжди легко — саме тоді втручається Всесвіт.

Щоб потім ігнорувати це стало неможливо.

000

Ця послідовність чисел означає не лише те, що щось проходить повне коло, але й те, що ми бачимо засвоєний урок. Коли ми бачимо цю послідовність чисел, це означає, що певний цикл закінчується. Можливо, чорна смуга в нашому житті скоро закінчиться, а можливо, мова йде про новий початок, який може статися завдяки тому, що ми засвоїли всі необхідні уроки. Це також символ кармі. Те, що ми віддали, повернулося, і тепер ми готові до наступного кроку, наступного уроку.

111

Ця послідовність стосується розвитку нових ідей і ситуацій. Це означає, що ми можемо бути готові до початку нового розділу в нашому житті, це також може заохочувати нас зробити крок у новий аспект нашого життя, до якого ми ставилися неохоче. Цифра один представляє нас самих, а також співвідноситься з вищою частотою нашого відношення до Всесвіту. Ця послідовність просить нас вірити в нові починання.

222

Віра в те, що думки можуть перетворитися на реальність, — концепція, якій важко довіряти. Ми створюємо нашу реальність думками, в які віримо, і якщо ми очікуємо, що хтось нас підведе або завдасть нам болю — так і станеться. Щоб повністю проявити позитивні вібрації між собою та іншими, ми повинні думати позитивно. Йдеться не про те, щоб видавати бажане за дійсне, а про те, щоб передавати те, чого ми хочемо, у всесвіт за допомогою наших думок.

333

Це великі ведмежі обійми Всесвіту. Посміхніться. Відчуйте, що вас люблять. Ввібрати в себе наші благословення і прийняти те, де ми перебуваємо на нашому шляху. Ми саме там, де нам судилося бути, і ми — досконалі люди.

444

Нас оточують і підтримують ангели, духи та духовні наставники, які допомагають нам з-поза меж фізичного світу. Ці істоти можуть бути невідомими нам у цьому житті, а можуть бути тими, хто нам дорогий, але вже відійшов у вічність. Люди, яких ми любили або з якими були пов’язані, залишаються поруч після того, як вони покидають цей світ, і вони посилають нам свою любов і думки різними способами. Вони також можуть допомогти організувати наше життя і послати нам людей або ситуації, які, на їхню думку, нам потрібні. Знайте, що ми ніколи не буваємо самотніми.

555

Усе перебуває в процесі вдосконалення. Ця послідовність нагадує нам про те, що відбуваються зміни. Це може бути ознакою майбутньої зміни роботи або зміни в особистих стосунках. Це також може означати зміну періоду в нашому житті — можливо, ми одружені, але розлучаємося або самотні й думаємо про те, щоб взяти на себе певні зобов’язання. Це знак від Всесвіту, щоб ми набралися терпіння і знали, що все йде так, як треба.

666

Глибокий вдих. І ще раз. Ця послідовність просить нас не дозволяти страху і тривозі керувати нами. Повернути наші думки в теперішній момент, в реальність ситуації. Ми можемо вибрати страх і тривогу в будь-який момент, але це завжди погіршить ситуацію. Це нагадування про те, що не варто надмірно аналізувати або сумніватися — просто поверніть наші думки до центру і дихайте глибоко, знаючи, що в цей момент все гаразд.

777

Удача на нашому боці. Ця послідовність означає, що в нашому житті відбуваються хороші речі, можливо, події чи обставини, про які ми ще навіть не здогадуємося. Іноді важко побачити щасливий кінець або світлу сторону важкого часу. Це число ангела нагадує нам про те, що багато чого відбувається за лаштунками, і спонукає вірити в те, що на нас чекає щось хороше.

888

Життєвий етап наближається до завершення. Це важливе нагадування від Всесвіту для нас, і воно не обов’язково стосується фізичного завершення, а нашого мислення. Самообмежувальні переконання можуть мати такий негативний вплив на наше життя. Це число нагадує нам, що ми повинні відпустити те, ким ми себе вважали, щоб стати тими, ким нам призначено бути. Відпустити “я не можу” і “як це взагалі може спрацювати”, сумніви й питання, які підживлює наше его, так що невдача здається великою на горизонті. Однак ця послідовність приходить до нас, щоб нагадати, що ми не можемо увійти в нову фазу нашого життя, якщо ми ще не відпустили стару.

999

Рухатися далі — це нормально. Ми дорослішаємо, і іноді це означає, що ми переростаємо ситуації та людей, іноді це необхідно. Це число ангела приходить до нас, щоб нагадати, що ми можемо відпустити наші старі способи мислення — що ми вже не ті, ким були кілька років тому. Та людина — це не ми, і будь-які зроблені помилки не визначають наше майбутнє або те, ким ми є в цей момент. Ми можемо відпустити наше минуле, наші помилки й прийняти можливість сьогодення. Це нагадування від Всесвіту, що ми ніколи не дізнаємося, чи зможемо ми літати, якщо не вирішимо стрибнути.

“Ігнорувати знаки — хороший спосіб опинитися не в тому місці, куди нам потрібно” ~ Невідомий ~

Поділіться коментарем