Знаки зодіаку в тому порядку, в кого найлегше закохатися

513

1. Рак

(22 червня – 22 липня)

Рак, неможливо не закохатися в тебе. Ви відкрито розповідаєте про свої почуття, вас оточує безпомилкова теплота, і кожна частина вас прагне виявляти співчуття і розуміння. Люди легко закохуються в вас, тому що вони вам довіряють, ви змушуєте їх відчувати себе помітними, і вони відчувають, що ви їх «отримаєте», навіть не намагаючись.

Пара цілується водою

2. Телець

(21 квітня – 21 травня)

Телець, ти завжди закоханий, і люди завжди закохані в тебе. Ви щира людина, яка ставить свої стосунки (як романтичні, так і платонічні) на перше місце в списку пріоритетів, тому що ви знаєте, чого хочете, і знаєте, що робить вас щасливими. Ви цінуєте прихильність, вірність і теплоту, тому людям не потрібно багато працювати, щоб закохатися у вас.

3. Стрілець

(22 листопада – 21 грудня)

З вашим заразливим оптимізмом, вашим постійним сміхом і вашою здатністю бути чесним і прямолінійним щодо того, чого ви хочете, люди значною мірою закохуються у вас, як тільки ви приходите в їхнє життя.

4. Терези

(23 вересня – 22 жовтня)

Кожна людина хоча б раз у житті закохалася в Терези. У вас є рідкісна здатність змушувати всіх навколо вас відчувати, що вони важливі; ви робите кожну ситуацію в десять разів веселішою, і ваш шарм неможливо ігнорувати. Люди закохуються в вас, тому що ви відкриваєте їм ту сторону життя, яку вони давно не бачили – щось веселе і легке.

5. Овен

(21 березня – 20 квітня)

Овен, у вас, безсумнівно, є проблеми (і страхи) із зобов’язаннями та заспокоєнням. Але коли це стане тим, що ви можете обійти з потрібною людиною, люди без проблем закохаються у вас завдяки вашій енергійній натурі, вашому заразливому ентузіазму і тому факту, що ви можете зробити навіть найзвичайніше побачення незабутнім, унікальним і авантюрним.

6. Риби

(20 лютого – 20 березня)

Як тільки люди пізнають вашу чутливу, пристрасну і добру сторону, вони дуже швидко закохуються. Просто потрібно трохи часу, щоб дійти до цього моменту, тому що ви можете бути трохи стриманими, через що важко познайомитися на початку.

7. Лев

(23 липня – 22 серпня)

Лев, ті частини вас, у які легко закохатися, це ваша щедрість, ваше тепле серце, ваш ентузіазм і пристрасть, а також ваш допитливий розум. Але те, що сповільнює людей від захоплення вищезгаданими якостями, полягає в тому, що ви можете бути покровительськими, владними й надто налаштованими на свій шлях.

8. Діва

(23 серпня – 22 вересня)

Частина «знайомства з вами» є причиною того, що люди не закохуються в Дів так легко чи швидко, як в інші знаки. Як тільки хтось дійсно отримав можливість поговорити з Дівою, не важко відчути глибокий, серйозний і чудовий емоційний зв’язок, на відміну від будь-якого, який він відчував раніше. Проблема в тому, що Діви настільки невпевнені, приватні та стурбовані тим, щоб дати про себе знати, що дуже мало людей отримує шанс по-справжньому зрозуміти й пізнати Діву, а потім закохатися в неї.

9. Скорпіон

(23 жовтня – 21 листопада)

Найкращі сторони закоханості в Скорпіона: ви знаєте, чого хочете, ваша пристрасть магнетична, і ви змушуєте кожну мить відчувати значущість і захоплення. Найгірші сторони закоханості в Скорпіона: ви постійно ревнуєте, ви схильні бути дуже потайними й одержимі речами, які не мають аж такого сенсу. Тому закохатися в вас без будь-яких ускладнень досить важко.

10. Козоріг

(22 грудня – 20 січня)

Козоріг, люди найбільше тягнуться до вас через ваші амбіції, дивовижне почуття гумору і бажання зробити у своєму життіщось таке, що насправді матиме значення. Але причина, по якій вони або зовсім не влюбляються у вас, або вічно закохані в вас, полягає в тому, що ви стаєте на свій шлях — ви намагаєтеся контролювати власні почуття, ви ставитеся до кохання занадто методично і завжди припускаєте найгірше, тому що ви думаєте, що це завдасть вам шкоди (ні, не завдасть).

11. Близнюки

(22 травня – 21 червня)

Близнюки, час від часу хтось закохується у вас дуже швидко і дуже легко. Але в більшості випадків цього ніколи не відбувається, тому що люди навіть не повністю розуміють, хто ви. Ви динамічні, але загадкові, ви енергійні, але замкнуті, ви комунікабельні, але дуже невпевнені та самокритичні. Люди, ймовірно, легко закохалися б у вас, якби ви їм дозволили, але ви настільки тривожні, знервовані та непостійні, що люди не мають ані часу, ані здатності вас зрозуміти.

12. Водолій

(21 січня – 19 лютого)

Вибачте, Водолій, але у вас, по суті, закохатися найважче. Не тому, що вас не люблять – ви неймовірно чесна, віддана, турботлива та самосвідома людина. Але ви також є причиною, чому ніхто не може закохатися в вас, тому що ви їм не дозволяєте. Ви замикаєтеся, змушуєте себе емоційно відсторонитися, щоб «захистити» себе, і ніколи не дозволяєте собі навіть близько закохатися в когось. Якщо ви зможете змінити цю поведінку, у вас не буде особливих проблем із пошуком кохання. Єдина припона на вашому шляху — це ви.

Поділіться коментарем