Знаменита маска Роксолани — це новий тренд у світі косметології. Кажуть, що в її основі секрет ніжного сяйва шкіри відомої української красуні Роксолани, яка підкорила серце самого султана Османської імперії. Історія говорить, що відома Роксолана — то насправді українська дівчина Настя, з Галичини. А хто краще за нас, українських жінок, знається на красі й тому, як її плекати? Бо, здається, що сама природа подарувала нам особливу чарівність та знання, як утримати молодість своєї шкіри. 

фото sun9-11.userapi.com/c857720/v857720618/116ee1/7LQvvuP76-8.jpg

Поколіннями жінки роду передавали стародавні рецепти своїм донькам та знання, як взяти найкраще з того, що дала нам матінка-природа. Може, саме тому, ту ж саму Роксолану називали чаклункою? Її особливим чарам піддавалися усі, а красою не могли намилуватися. Може, дівчина й справді використовувала чарівне зілля для своєї молодості, якому навчила мати? Достеменно цього не може знати ніхто. Та все ж таки зберігся рецепт маски для обличчя, яку нібито й справді використовувала ця велична жінка. І її можна приготувати вдома.

Інгредієнти для маски Роксолани

  • харчова сода — 3 ст. л
  • мед — 1 ч. л
  • рідкий вітамін Е — 1 ч. л
  • мелена кориця — 1 тріска
  • вершки або молоко — 4 ч. л

Приготування простіше простого — досить змішати всі продукти, щоб вийшла однорідна паста. Наносити цю маску, як звичайну — на обличчя та зону декольте. Щоправда, можна трішки товщим шаром. І, звісно, що уникати ділянок навколо очей та губ. Почекати поки маска підсохне, й змити водою. Після застосування цієї особливої маски, шкіра помітно світлішає й стає свіжою, як у немовляти. Ще вона звужує пори, що візуально робить контури обличчя чіткішими та виразнішими.

Є ще деякі секрети, якими й досі користуються турецькі красуні, отримавши знання у спадок від Роксолани. У своїй косметичці вони завжди тримають рожеву воду, в домі є сир та йогурт й, звісно, олія аргану. Рожева вода підходить будь-якій шкірі й зволожує та омолоджує її. Олію аргану використовують для масажу. Вона очищає забиті пори й оновлює клітини шкіри.

Для масажу вистачить всього 1 ст. л олії. А проводити таку процедуру вдома можна лише 1 раз на тиждень. А змішавши сир та йогурт, отримаєте прекрасну маску для відбілювання шкіри обличчя. Сир можна замінити молоком. Використовувати її двічі на тиждень.

фото sultan-tv.ru/wp-content/uploads/2019/12/d1b12d7aa58f4408229883870721c40c.jpg

Якщо копати ще глибше, то краса залежить ще й від того, що ви їсте. Зокрема, туркені вживають дуже багато йогуртів та молочних продуктів, які добре очищають весь організм від токсинів. Тому продумайте й свій новий раціон, якщо хочете виглядати, як наша відома землячка.

А знаменита маска Роксолани допоможе досягти неперевершеного результату. І в 50 виглядати, як 18-річні юні красуні. Бо секрет ніжного сяйва шкіри українсько-турецької красуні вже розкрито.

Матеріал має інформаційний характер. Тому перед застосуванням будь якіх рецептів, проконсультуйтеся з фахівцем.