Наші клітини схильні до відновлення. Однак, якщо вони часто піддаються впливу токсинів і інших негативних чинників, то втрачають цю здатність. Це призводить до появи серйозних хвороб.
Трохи історії
Бразильський вчений зазнав переслідувань і був змушений припинити виробництво розробленого ним препарату – фосфоетаноламіна. Це натуральний продукт, який допомагав усім, хто його вживав. Засіб, який він створив не лікував, але допомагав організму перемогти цілу низку хвороб, поміж яких були навіть онкологічні.
На той час, на вченого чинився колосальний тиск. Були представлені наукові докази, академічні, бюрократичні, методичні порушення… Коротко кажучи, було знайдено безліч причин для заборони цього препарату.
І в цьому немає нічого дивного. Фармацевтичні компанії втрачають прибутки, коли на ринок виходять дешеві натуральні ліки.
Але початок було покладено. І попри тиск і міць фармацевтичної промисловості, було виявлено безліч альтернативних рецептів проти найсерйозніших захворювань.
Приклад – цей рецепт. Завдяки бразильському ченцеві Романо Заго він став відомий у всьому світі.
Отець Романо Заго, францисканський монах і вчений з Бразилії. Він доклав всі свої сили, щоб люди дізналися про його винахід. Отець Заго більше не претендував на визнання фармацевтичних компаній.
Навпаки, він спочатку позиціював свій препарат як найкращий натуральний засіб для стимуляції імунітету і профілактики онкологічних хвороб.
Інгредієнти:
- 500 г натурального меду
- 350 г свіжого листя алое (рослина має бути старше 5 років)
- 6 столових ложок 70% спирту.
Підготовка:
Для початку потрібно подрібнити листя алое, додати мед і спирт. Потім залишити засіб настоюватися мінімум на 7 днів. Після, препарат треба процідити.
Рекомендується вживати по одній десертній ложці тричі на день за півгодини до кожної їжі.
Зберігати ліки в холодному, темному місці.
Важливий момент: під час використання, не рекомендується брати металеву ложку, краще – дерев’яну.
Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.
Літературний переклад – Маруся Фріман