Знаменитий рецепт бразильського ченця! Відновлює імунітет і допомагає перемогти важкі хвороби

17842

Наші клітини схильні до відновлення. Однак, якщо вони часто піддаються впливу токсинів і інших негативних чинників, то втрачають цю здатність. Це призводить до появи серйозних хвороб.

Трохи історії

Бразильський вчений зазнав переслідувань і був змушений припинити виробництво розробленого ним препарату — фосфоетаноламіна. Це натуральний продукт, який допомагав усім, хто його вживав. Засіб, який він створив не лікував, але допомагав організму перемогти цілу низку хвороб, поміж яких були навіть онкологічні.

фото zinoti.lt

На той час, на вченого чинився колосальний тиск. Були представлені наукові докази, академічні, бюрократичні, методичні порушення… Коротко кажучи, було знайдено безліч причин для заборони цього препарату.

І в цьому немає нічого дивного. Фармацевтичні компанії втрачають прибутки, коли на ринок виходять дешеві натуральні ліки.

Але початок було покладено. І попри тиск і міць фармацевтичної промисловості, було виявлено безліч альтернативних рецептів проти найсерйозніших захворювань.

фото zinoti.lt

Приклад — цей рецепт. Завдяки бразильському ченцеві Романо Заго він став відомий у всьому світі.

Отець Романо Заго, францисканський монах і вчений з Бразилії. Він доклав всі свої сили, щоб люди дізналися про його винахід. Отець Заго більше не претендував на визнання фармацевтичних компаній.

фото zinoti.lt

Навпаки, він спочатку позиціював свій препарат як найкращий натуральний засіб для стимуляції імунітету і профілактики онкологічних хвороб.

Інгредієнти:

  • 500 г натурального меду
  • 350 г свіжого листя алое (рослина має бути старше 5 років)
  • 6 столових ложок 70% спирту.

Підготовка:

фото bbdzr.ru

Для початку потрібно подрібнити листя алое, додати мед і спирт. Потім залишити засіб настоюватися мінімум на 7 днів. Після, препарат треба процідити.

фото theflowers.su

Рекомендується вживати по одній десертній ложці тричі на день за півгодини до кожної їжі.

Зберігати ліки в холодному, темному місці.

фото googleusercontent.com

Важливий момент: під час використання, не рекомендується брати металеву ложку, краще — дерев’яну.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем