10 фактів, які ви повинні знати про знак зодіаку Риби

176

Їх важко любити, але не любити неможливо — це можна сказати про справжніх Риб. Хочете знати чому?

Риби – найскладніший знак зодіаку. Маєте визнати, що не знаєте, що відбувається в голові вашого друга. Навіть якщо ви самі народилися під цим знаком, то не завжди можете діяти усвідомлено, і ось 10 причин на це.

1. Риби 12-ий знак зодіаку

Риби — останній знак зодіаку. Отже, кожен, хто народився під цим знаком, має ознаки інших 11 знаків.

  1. Рибам іноді дуже важко зрозуміти себе і свої почуття. Тому вони такі незрозумілі та часто приймають абсолютно дурні рішення.

Однак ці люди дуже відкриті. Риби — друг, який завжди каже «так», навіть якщо потім шкодує про це. І все ж Риби – це люди, які більше зосереджені на логіці, а не на почуттях.

Хоча вони роблять імпульсивні дії, зазвичай думають перед тим, як щось зробити. Принаймні, коли вже готові випробувати все.

2. Риби завжди шукають нових вражень.

Найбільше радіють, коли знаходять когось, хто готовий розділити з ними бажання до пригод. Потрапивши в пастку «стабільності» і передбачуваності, Риби, швидше за все, зроблять імпульсивні дії та скористаються першою можливістю, щоб радикально змінити життя.

3. Вони чуйні та милосердні

Риби часто плачуть, дивлячись мелодрами та постійно жертвують на благодійність. І це все від щирого серця, а не заради показухи. Тож якщо ви шукаєте уважного і турботливого партнера на все життя, зверніть увагу на Риб.

4. Їм важко відділити фантазії від реальності

Риби є головними мрійниками на Землі, тому що їх небесними покровителями є Юпітер і Нептун. Постійно поспішають, знаходячи нові цілі, вони не можуть ані заспокоїтися, ані щось запам’ятати, але в цьому їх чарівність, правда?

5. Вони співпереживають проблемам інших людей

Іноді емоції інших людей переповнюють їх настільки, що вони не можуть впоратися із власними. Зачасту їхнє життя нагадує хаос, тому що вони не встигають розв’язувати проблеми: існує так багато незнайомих людей!

Насправді це плюс, а не мінус. Зрештою, більше ні в кого такої відданості немає.

6. Зазвичай вони можуть думати лише тоді, коли залишаються на самоті.

Якщо Риби замикаються у своїй кімнаті принаймні на годину, то вони дійсно знаходять час, щоб розібратися і придумати новий план завоювання світу.

7. Вони — інтроверти

Риби намагаються спілкуватися з багатьма людьми, але майже ніколи не вміють перетворювати знайомих у друзів. Можуть ставити багато запитань про ваше життя. Вони справді цікавляться й іноді ображаються, коли ви не відкриваєте їм бажану відповідь на запитання.

8. Вони дружать з усіма

Риби — чудові судді. Ці люди вміють знаходити спільну мову з усіма. У сварці Риби завжди намагатимуться допомогти та виправдати обох, адже навіщо сваритися, коли можна домовитися?

9. Риби чуттєві та емоційні

Будьте обережні, якщо вирішите образити Рибу. Ваш друг може образитися набагато більше, ніж ви думаєте.

Риби дуже чутливі й здатні в будь-який момент розчулитися. Подумайте, перш ніж зачіпати їх.

10. Рибам подобається мати авторитет.

Хочуть жити кількома життями одночасно, тому намагатися грати різні ролі для них є нормальним і природним. Не можна звинувачувати їх в подвійності.

Поділіться коментарем