10 шикарних книг великих психологів – то, що змінює реальність

1322
10 шикарних книг великих психологів - то, що змінює реальність

Якщо ви захоплюєтеся такою наукою, як психологія, ви просто зобов’язані прочитати 10 шикарних книг великих психологів. Прочитавши ці книги, ви раптом зрозумієте дуже важливу річ – то, що змінює реальність завжди поруч. А ще: психологія – це дуже корисна річ і її не потрібно боятися.

“Ігри, в які грають люди”. Ерік Берн

фото shvk.store

Автор упевнений, що кожна людина до кінця життя грає один з одним в ігри. При цьому використовуються лише три ролі Батько, Дорослий та Дитина.

“Тлумачення сновидінь”. Зигмунд Фрейд

фото knigosvet.com

Цього психоаналітика представляти не треба. Скажемо лише кілька слів про його головні висновки. Засновник психоаналізу вважав, що нічого не відбувається просто так, завжди треба шукати причину. А причина психологічних проблем криється в несвідомому.

Він придумав новий спосіб, який вводить в несвідоме, а отже, вивчає його – це метод вільних асоціацій.

“Шість капелюхів мислення”. Едвард де Боно

фото blogspot.com

Існує лише шість капелюхів — шість способів мислення. Спробуйте «приміряти» на себе кожен капелюх. Тоді ви можете думати в кожній ситуації різними способами ситуації.

Чорний капелюх — критика, червоний — це емоції, зелений — творчість, жовтий — оптимізм, білий — факти та цифри, синій — управління ходом думок.

“Зрозуміти природу людини”. Альфред Адлер

фото mir-vital.eu

Альфред Адлер учень Зигмунда Фрейда. Адлер писав, що на вчинки людини впливає не тільки минуле (як вчив Фрейд), але і майбутнє.

Іншими словами, тільки знаючи мету, ми зрозуміємо, чому людина вчинила так, а не інакше. Візьмемо, приміром, образ з театром: тільки до останнього акту ми розуміємо вчинки героїв, які вони здійснили в першому акті.

“Пластичність мозку”. Норман Дойдж

фото s2-goods.ozstatic.by

У своїй головній праці психоаналітик Норман Дойдж робить революційну заяву: наш мозок, завдяки думкам і діям людини, здатний змінювати власну структуру.

У книзі представлені історії про лікарів, вчених, і пацієнтів, які змогли домогтися дивовижних трансформацій. Тим, у кого були серйозні проблеми, вдалося без операцій вилікувати захворювання мозку, що вважалися невиліковними.

«Закони впливу». Сьюзан Вайншенк

фото miro.medium.com

Сьюзан Вайншенк називають «Леді Мозок», оскільки вона вивчає останні досягнення в області неврології та людського мозку і застосовує отримані знання в бізнесі і повсякденному житті.

У своєму бестселері вона виділяє 7 основних мотиваторів людської поведінки, які впливають на наше життя.

“Психоаналітична діагностика”. Ненсі Маквільямс

фото ytimg.com

Ця книга — Біблія сучасного психоаналізу. Автор вважає, що всі ми певною мірою ірраціональні, а значить, на рахунок кожної людини можна задати два основних питання: «Наскільки псих?» і «У чому конкретно псих?»

“Дитинство і суспільство”. Ерік Еріксон

фото moscowbooks.ru

Автор — видатний психолог, який деталізував і доповнив знамениту вікову періодизацію Зигмунда Фрейда. Періодизація життя людини складається з 8 стадій, кожна з яких закінчується кризою. Цю кризу людина повинна правильно пройти. Якщо не проходить, то криза додається в навантаження в наступний період.

“Психологія переконання”. Роберт Чалдіні

фото ozone.ru

Ця знаменита книга стала класичною в соціальній психології. «Психологію переконання» рекомендують найкращі вчені світу як посібник з міжособистісним відносинам і конфліктології.

“Виміри особистості”. Ганс Айзенк

фото livelib.ru

Ганс Айзенк відомий як автор популярного тесту на рівень інтелекту — IQ.

Ці 10 шикарних книг великих психологів змінять ваш світогляд. Ми впевнені що то, що змінює реальність, знайдеться у вас.

Поділіться коментарем