16 тривожних ознак невірності партнера

4633

Коли ви закохуєтесь або віддаєте комусь своє серце, останнє, про що ви думаєте, — це те, що ця людина виявиться невірним партнером. Однак іноді ви не можете передбачити, чи може така ситуація трапитися з вами. Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер може вам зраджувати, зверніть увагу на ознаки, які допоможуть вам це з’ясувати.

Багато людей можуть здаватися люблячими й відданими, але при цьому непомітно підтримувати інші стосунки. Невірні люди будуть робити все можливе, щоб замести свої сліди, і це буде працювати деякий час. Зрештою, їхня поведінка змусить їх виглядати винними, якщо ви знаєте, на що звернути увагу.

Якщо у ваших стосунках щось раптово змінилося, ви маєте повне право бути стурбованими. Коли ви відчуваєте, що вас більше не цінують і не ставлять на перше місце, це вірна ознака того, що відбувається щось недобре. Можливо, у вас невірний партнер, і дуже важливо з’ясувати це якомога швидше.

Шістнадцять тривожних ознак невірного партнера

Ви знаєте, коли у ваших стосунках щось не так, тому не ігноруйте це відчуття. Не робіть поспішних висновків, але стежте за ознаками зради. Зрозумівши, що відбувається, ви можете почати планувати, що робити далі.

1. Він весь час висить на телефоні

Якщо ваш партнер завжди проводив багато часу в телефоні, це може не бути тривожним сигналом. Однак, якщо час, який він проводить у телефоні, значно збільшився, вам слід звернути на це увагу. Ви можете помітити, що він весь час пише смс і усміхається, але не говорить, з ким розмовляє.

Ще одна ознака — він постійно перевіряє свої повідомлення. Якщо він постійно чекає на повідомлення від когось іншого, це ознака зради.

2. Він перестав надавати вам пріоритет

Якщо ваш партнер раптово перестає бути надійним або перестає будувати плани заздалегідь, це тривожний сигнал. Він може знаходити відмовки в останню хвилину, щоб уникнути чогось, сигналізуючи, що ви більше не є його пріоритетом.

Якщо це трапляється лише зрідка, це, швидше за все, не є великою проблемою. Однак, якщо це стає звичкою, вам варто звернути на це увагу.

Ви також помітите, що він більше не проводять з вами стільки часу, скільки раніше. Він витрачатиме більше часу на інші справи, і навіть коли буде з вами, то не здаватиметься присутнім.

3. Ваш партнер здається більш агресивним або відчуває себе некомфортно поруч з вами

Коли ваш партнер віддаляється від вас, він буде на межі. Він почуватиметься незручно або неспокійно, завжди шукатиме причину вийти з кімнати або піти кудись ще. Крім того, партнер, який зраджує, може легко дратуватися через дрібниці, коли ви разом.

4. Брак спілкування

Коли ваш партнер зраджує, вам, швидше за все, бракуватиме спілкування. Ви можете помітити, що ви майже не розмовляєте, а якщо й розмовляєте, то лише через необхідність.

Вашому партнеру буде нецікаво говорити про проблеми, і він відкидатиме ваші побоювання. Відсутність спілкування змусить вас замислитися над тим, що відбувається у ваших стосунках.

5. Він нещодавно додав нові паролі до всіх своїх гаджетів

Якщо раніше у вас був доступ до гаджетів вашого партнера, а тепер його немає, це може бути ознакою зради. Невірні партнери часто змінюють всі свої паролі й відмовляються ділитися ними.

Хоча ваш партнер повинен мати певний рівень приватності, він також не повинен так старанно приховувати своє життя від вас. Якби йому не було чого приховувати, йому не потрібно було б блокувати від вас всі свої пристрої.

6. Він проводить більше часу поза домом і розповідає складні історії

Коли ваш партнер проводить більше часу поза домом, цілком природно цікавитися, чим він займається. Часто зрадники мають докладні розповіді про те, де вони були. Вони будуть детально описувати місця, де вони були, що свідчить про відрепетирувану історію.

Ви також можете помітити, що ваш партнер набагато більше подорожує по роботі. Якщо у нього є робота, яка вимагає періодичних поїздок, він буде використовувати це як привід, щоб вибратися з дому на кілька днів.

7. Він хоче уникати певних місць без вагомої причини

Невірний партнер може уникати певних місць, які раніше любив відвідувати. Ви можете помітити, що він нервує або не наважується вийти на вулицю.

Така поведінка може свідчити про те, що він ходить туди з кимось іншим і не хоче, щоб його впізнали. Це також може означати, що інша людина часто відвідує це місце.

8. Зміна зовнішнього вигляду

Якщо ваш партнер раптово змінює свій зовнішній вигляд, це може свідчити про зраду. Якщо це жінка, вона може купувати новий одяг або наносити більше косметики, ніж зазвичай, намагаючись справити враження на когось іншого. Чоловіки також можуть намагатися краще одягатися і нарощувати м’язи, щоб справити враження.

Те, що ваш партнер вдосконалює себе і потурає турботі про себе, не є безсумнівною ознакою зради. Ця ознака може не мати великого значення, якщо у людини немає історії зрад або інших симптомів.

9. Близькість вже не така, як раніше

На початку ваших стосунків близькість, ймовірно, не була проблемою. Це нормально, що з часом близькість трохи зменшується, але якщо вона раптово припиняється, це може свідчити про зраду. Ви будете знати, що між вами щось змінилося, навіть якщо не зможете визначити, що саме.

10. Ваш партнер став більш самозакоханим

Якщо ваш партнер отримує увагу від когось іншого, він може стати самозакоханим. Він знатиме, що може ігнорувати ваші бажання та потреби, і використовуватиме токсичні методи, щоб змусити вас відчути, що це ваша провина. Крім того, він почне витрачати набагато більше часу на свою зовнішність, все більше ігноруючи вас.

Коли люди думають, що можуть отримати все, що захочуть, вони починають поводитися так, ніби вони вищі за вас. Невірні люди часто поводяться так, тому що вони грають в ігри і їм все сходить з рук.

11. Невірний партнер може почати звинувачувати у зраді вас

Невірні люди схильні проєктувати свою провину на своїх партнерів, звинувачуючи їх у зраді. Зазвичай у них немає підстав вважати, що ви зраджуєте, але вони хочуть перекласти провину на іншого. Це не лише ознака почуття власної провини, але й спосіб змусити вас захищатися і відволіктися.

Ваш партнер також може використовувати цю техніку, щоб змусити вас думати, що він зневажає зраду і не вчинив би її з вами. Однак іноді зрадники роблять це через ревнощі та невпевненість у собі, що є поширеними рисами невірних людей.

12. Вони починають ховати свій телефон або комп’ютер

Якщо ваш партнер починає ховати від вас свій телефон або комп’ютер, це тривожний сигнал. Він може носити його з собою цілий день, а потім гаджет зникає вночі. Ви можете помітити, що він не залишає свої пристрої без нагляду навіть на кілька хвилин.

Те, що він бере телефон під час коротких перерв у туалеті або коли йде до смітника, свідчить про те, що він щось приховує від вас. Технології зберігають повідомлення, фотографії та історію браузера — все те, що може допомогти зловмиснику бути спійманим. Якщо вашому партнеру немає чого приховувати, він не намагатиметься ховати свої пристрої.

13. Він часто виходить з мережі й каже, що його телефон розрядився

Невірні партнери часто використовують виправдання, що їхній телефон розрядився, коли вони вже давно не виходять на зв’язок. Вони ніби зникають, не повідомляючи вам, куди йдуть, або дають розпливчасту відповідь.

Що довше тривають такі моменти, то більша ймовірність того, що вони замишляють щось погане. Слідкуйте за ознаками того, що такі випадки починають траплятися частіше, оскільки це також є ще однією ознакою зради.

14. Ваш партнер шукає приводів для суперечок

Якщо ваш партнер здається більш дратівливим і шукає приводів для суперечок, він може бути невірним. Зрадники роблять це, щоб витіснити почуття провини, створюючи враження, що саме ви спричиняєте проблеми у стосунках. Зазвичай партнер, який зраджує, кричить або здається, що ви йому набридли через незначні або безпідставні речі.

15. Він більше не хоче, щоб ви робили для нього приємні речі

Це тривожний сигнал, якщо ваш партнер стає в оборону або відчуває дискомфорт, коли ви робите для нього приємні речі. Він більше не хоче, щоб ви це робили, тому що це посилює його почуття провини. У глибині душі він знає, що не заслуговує на вашу доброту і любов.

16. Він продовжує згадувати одну й ту саму людину

Зверніть увагу, якщо ваш партнер постійно згадує одну і ту саму людину в розмові. Якщо він завжди згадує конкретну людину, можливо, у нього є з нею стосунки. Це свідчить про те, що інша людина завжди у нього на думці.

Якщо ви спробуєте поговорити про це, партнер може сказати вам, що ви божевільні. Навіть якщо він скаже, що у вас параноя, це однозначно тривожний сигнал.

Заключні думки про ознаки невірності партнера

Ви ніколи не вступаєте у стосунки з думкою, що ваш партнер може бути невірним, але це може статися. Якщо звички або поведінка вашого партнера змінюються без будь-якої причини, зверніть увагу. Ви заслуговуєте знати, що відбувається у ваших стосунках.

Слідкуйте за цими ознаками невірності партнера, щоб мати змогу розв’язати проблему. Можливо, у нього є вагома причина для такої поведінки, або ж він просто зраджує.

Поділіться коментарем