5 духовних законів, які змінять вашу долю на краще

1075

Все, що відбувається у нашому світі, керується духовними законами. Важливо пам’ятати, яким правилам підпорядковується світ. І той, хто не зможе їх зрозуміти й прийняти, ніколи не зможе бути по справжньому щасливим.

Усе повертається

фото mydiscoveries.ru

Кожен так чи інакше впливає на світ навколо себе. Якщо він діє на нього позитивно, то від долі він отримує тільки приємні подарунки. Про це дуже важливо пам’ятати завжди й всюди, адже тільки добрі й щирі люди здатні пізнати всю радість дружби та любові.

Ось чому так важливо навчитися приносити любов у цей світ, щоб він відповідав тим же. Даруйте людям посмішки й позитивні емоції. Не бійтеся говорити приємні слова.

Закон тяжіння думок

фото oum.ru

Все у нашому житті — наслідок наших думок. Цей закон називається законом тяжіння. Без нього багато людей ніколи б не здійснили свої мрії. І у першу чергу, потрібна віра в хороше. Не буде щастя для того, хто не вірить у своє щасливе майбутнє.

Мудре рішення приймається без поспіху

фото naked-science.ru

Для того, щоб прийняти правильне рішення, потрібно сказати собі «стоп», озирнутися та заспокоїтися. Не треба поспішати.

Постарайтеся бути мудрим й духовно гнучким, як вода. Вона може навчити нас приймати форму будь-якого об’єкта й знаходити вихід з будь-якої ситуації. Важливо не міняти ситуацію навколо себе. Тобто, вміти пристосовуватися, змінювати себе.

Завжди пам’ятати про подяку

фото newstatesman.com

Про це важливо пам’ятати на кожному кроці у своєму житті. Все навколо нас — це подарунки. І тільки той, хто може зрозуміти їх цінність, зможе отримати більше. А той, хто приймає подарунки долі як належне, ризикує втратити все.

Але тут важливо не тільки говорити слова подяки. Її потрібно відчувати до всього, що відбувається. І говорити «спасибі» людям, подіям, Богу й Всесвіту.

Життя без заздрощів

фото resfeber.ru

Буває, що ми сердимося на людину. А ця людина живе щасливо, навіть не підозрюючи, що хтось її ненавидить. Вона не пам’ятає образи й думає про хороше. І чужа злоба та заздрість її не стосуються…

І тоді, вони повертаються до свого джерела й руйнують носія та його долю. Можливо, це і є природний відбір Всесвіту, який тисячі років намагається навчити нас просто бути добрими.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем