6 знаків Зодіаку, які зовсім не піддаються дресируванню

4772
6 знаків Зодіаку, які зовсім не піддаються дресируванню

Перевірте, чи належите Ви до 6-ти знаків Зодіаку, які зовсім не піддаються дресируванню? Адже, астрологи доводять, що серед всіх знаків Зодіаку, деяких приручити і приборкати просто неможливо. Вони або занадто свавільні, або занадто вперті, або занадто незалежні. Тому не витрачайте свій час і нерви на безплідні спроби. Бо вас у будь-якому випадку чекає величезне розчарування. 

Водолій

фото http://www.fonstola.ru

Приручити Водолія?! Ха-ха! Відмінний жарт. Водолій – це той знак, який спочатку буде просто бунтувати, а потім ще й прикинеться мертвим в надії на те, що його залишать в спокої. Водолій не хоче, щоб йому підрізали крила і саджали до клітки, якою б розкішною вона не була. А якщо хтось буде робити спроби його зловити, то Водолій відразу ж викине такого “сміливця” зі свого життя.

Терези

фото https://i.pinimg.com

Чарівність Терезів і їх товариськість можуть ввести в оману. Вони дійсно іноді виглядають так, немов хочуть бути спійманими і прирученими. Проте, це абсолютна помилка. Люди цього знаку досить розумні і проникливі. Тому Терези розглядають спроби приборкання, як ще одну звичайну життєву пастку, в яку у них немає ні найменшого бажання потрапляти. Вам швидше вдасться приручити тигра, ніж цей знак.

Скорпіон

фото https://i.pinimg.com

Хочете ризикнути? Ваше право – тільки знайте, що властивості характеру типового Скорпіона роблять його абсолютно некерованою людиною. По-перше, він ненавидить все, що його обмежує, а спроба приручити – це теж свого роду обмеження. По-друге, будь-який Скорпіон собі на умі, тому ви ніколи не зможете підібратися до нього надто близько. Отже, якщо ви думаєте про приручення цього знаку, забудьте про цю ідею. Цього не станеться.

Овен

фото https://storge.pic2.me

Овен не піддається прирученню з чистої впертості. Йому потрібно завжди бути правим, і він обожнює вигравати. Отже, ні про яке приборкання не може бути й мови, бо для Овна це свого роду програш і здача своїх позицій на милість іншої людини. Навіть не намагайтеся. Будь-які ваші спроби зловити його, Овен перетворить в змагання, в якому, звичайно ж, здобуде впевнену перемогу.

Стрілець

фото https://avatars.mds.yandex.net

Ви швидше вдасться приручення снігової людини, ніж Стрільця. Тобто ви не можете приручити те, що ви не в змозі зловити. Якби тільки Стрілець міг сидіти нерухомо протягом п’яти хвилин, то у вас був би шанс закинути сіті. Але п’ять хвилин – це занадто довго для людини, яка постійно перебуває в русі і розвиває бурхливу діяльність. Стрілець не просто некерований, він ще і невловимий.

Близнюки

фото https://i.pinimg.com

З одного боку, Близнюкам подобається ідея приручення… цілих 30 секунд. А потім вона їм більше не подобається. Цьому знаку дуже швидко все набридає, щоб його можна було зловити і посадити поруч з собою надовго. Крім того, Близнюки ще дуже хитрі й винахідливі. Це означає, що якщо ви спробуєте Близнюків приручити, цей підступний обманщик так запудрить вам мізки, що через якийсь час ви виявите, що це він вас приборкав.

Ну що, знайшли себе, своїх знайомих чи друзів серед цих 6-ти знаків Зодіаку? Тепер, ви розумієте, чому такі люди зовсім не піддаються дресируванню?

Поділіться коментарем