7 ознак того, що ваш партнер хоче провести з вами все життя

2625

Закоханість — це дивовижне почуття. Але стосунки вимагають багато важкої роботи. Багато людей часто вдаються в питання, чи довго триватиме цей чудовий момент життя, особливо коли стосунки нові. Навіть ті стосунки, які тривають вже досить довго, можуть мати невпевненість у тому, чи призначені вони для тривалого існування.

partner

Автор Кейт Фігес каже: “Один з найбезглуздіших міфів про “справжнє кохання” — це ідея про споріднену душу: що десь є хтось, хто ідеально вам підходить. Хороші стосунки полягають у тому, щоб долати численні розбіжності між вами — щодо політики, їжі, грошей, того, як виховувати дітей. Саме ці відмінності роблять життя цікавішим, оскільки наша кохана людина відкриває нам абсолютно новий спосіб бачення або розуміння світу“.

На щастя, багато людей показують якийсь знак того, що вони хочуть бути зі своїм партнером назавжди. Якщо вам цікаво, як довго триватимуть ваші стосунки, подивіться на ці ознаки того, що ваш партнер хоче бути з вами якомога довше.

7 ознак того, що ваш партнер хоче провести з вами все життя

“Справжнє кохання — це не кількість поцілунків, або як часто ви їх отримуєте; справжнє кохання — це почуття, яке залишається ще довго після того, як поцілунок закінчився”. — Невідомий

1. Він ставить ваші життєві потреби на перше місце, а свої — на останнє

Звичайно, іноді нам доводиться ставити себе на перше місце, тому що речі в нашому житті надзвичайно важливі. Але коли ваш партнер хоче бути з вами назавжди, він подбає про те, щоб поставити вас на перше місце, коли це буде практично можливо.

Експерт зі знайомств Джеймс Пріс каже: “Якщо він обирає зустрічатися з вами, а не проводити час зі своїми друзями, ви знаєте, що все йде добре. Якщо він готовий скоригувати свій графік, щоб вписатися в час з вами, то це ще краще. Він любить бути з вами та відчуває себе найбільш комфортно, коли ви разом“.

Людина жертвує чимось заради вас і ставить ваші потреби вище за свої? Це свідчить про те, що вона хоче бути з вами та піклується про ваші потреби.

2. Він розуміє вас

Коли ваш партнер хоче бути з вами, він намагається зрозуміти вас. Це не означає, що він розуміє вас чарівним чином, навіть не намагаючись; це означає, що він докладає зусиль, щоб зрозуміти ваші думки, емоції, погляди та бажання. Він розуміє вас на рівні, як ніхто інший, і це єдина людина, яка хоче зрозуміти вас так само глибоко, як себе. Бути зрозумілим — це універсально дивовижне почуття, особливо з боку вашого партнера.

3. Бути з ним настільки легко, що ви знаєте, що кохання триватиме все життя

Ваші стосунки сповнені сміху, любові та веселощів. У них немає драми або ігор. Ваш партнер спілкується з вами та дає відчути, що бути з ним — легко. Хоча вам може здаватися, що бути з ним занадто легко, ви знаєте, що ні за що на світі не проміняєте це відчуття. Це не означає, що ви ніколи не сперечаєтесь, просто у ваших стосунках бракує драматизму та засмучення.

Тренер з питань побачень Патрік Бенкс досить добре підсумував це. Він зазначає: “Немає нічого більш розкутого, ніж бути у стосунках, де вам не потрібно одягати маску кожного разу, коли ви зустрічаєтесь. Я маю на увазі, подумайте про це, необхідність приховувати від партнера одну-дві дратівливі звички може здатися незначною перешкодою в короткостроковій перспективі, але в довгостроковій перспективі це може в кінцевому підсумку звести вас з розуму“.

4. Він думає так само, як і ви

Хоча ваші думки та погляди не завжди збігаються, вони доповнюють один одного. У нього такий самий спосіб мислення і цінності, як і у вас. Ви ніколи не боїтеся сказати своєму партнеру щось або висловити свою думку, тому що знаєте, що він приймає і розуміє вас. Ви часто можете поглянути на нього і точно знати, про що він думає.

Професорка психології Келлі Кемпбелл, докторка філософії, каже: “Для довготривалого кохання що більше схожості (наприклад, вік, освіта, цінності, особистість, хобі) ви маєте, то краще. Хоча з іншими відмінностями можна змиритися і терпіти, різниця в цінностях є особливо проблематичною, якщо метою є довготривале кохання“.

5. Ви довіряєте партнеру всім серцем

Бажання вашого партнера бути з вами означає, що він ніколи не зробить нічого, щоб зрадити вашу довіру, а це означає, що ви довіряєте йому в усьому. Ви довіряєте своєму партнеру бути щирим з вами, і ви довіряєте своєму партнеру тримати всі ваші думки й секрети при собі. Довіра, звичайно ж, взаємна. Ви довіряєте один одному, що будете добрими, ніжними та підтримаєте в будь-якій ситуації.

6. Ви відчуваєте себе комфортно

Ваш партнер дає вам відчуття комфорту, якого ви ніколи раніше не знали. З ним ви відчуваєте себе розслаблено і як вдома, де б ви не знаходилися. Навіть коли у вас жахливий день, ваш партнер може змусити вас відчути, що ви на вершині світу. Це саме та людина, яку ви хочете бачити після важкого дня, і відчуваєте себе розслаблено поруч із з нею.

7. Ваш партнер робить вас кращими

Щобільше, він кидає вам виклик стати кращою людиною. Він заохочує вас бути сильнішою людиною, бути більш сміливими, добрими та уважними до потреб себе та людей, які вас оточують.

Одна з найбільших переваг здорових довготривалих стосунків полягає в тому, що, приймаючи один одного такими, якими ви є, ви не соромитеся підштовхувати свою другу половинку до постійного самовдосконалення. Розумієте, пари, які ніколи не розвиваються як особистості та людські істоти, зазвичай закінчують тим, що набридають одне одному до смерті, доки у стосунках не залишається жодної іскри”, — додає Бенкс, консультант зі знайомств.

Ви ростете разом, щоб стати сильнішими, кращими людьми, не відчуваючи при цьому осуду чи критики. Так ви знаєте, що ваш партнер прагне бути з вами назавжди.

Останні думки про пошук партнера на все життя

Незалежно від того, як довго ви були зі своїм партнером, бажання знати, чи планує ваш партнер бути з вами, є природним почуттям. Коли ваш партнер планує залишитися з вами назавжди, ваші стосунки будуть мати всю необхідну роботу і зусилля, вкладені в них. Ваш партнер спілкуватиметься з вами та переконається, що ви можете йому довіряти, і змусить вас відчувати себе так, як ви ніколи раніше не почувалися. Саме так ви зрозумієте, що ваш партнер хоче бути разом з вами назавжди.

Поділіться коментарем