8 продуктів, які ніколи не дадуть схуднути – головні винуватці зайвої ваги

66476

Надмірна вага – найбільше зло, яке сьогодні атакує суспільство. Продукти, які ми їмо, все частіше піддаються обробці й містять все більше і більше жирів і добавок, що в довгостроковій перспективі призводить до надмірної ваги. Крім того, сидячий спосіб життя, також сприяє набору ваги.

Надмірна вага – це стан, який не тільки обмежує нас фізично. Вона є фактором ризику багатьох захворювань. Тому дуже важливо, щоб ми намагалися тренуватися як мінімум 3 або 4 рази на тиждень і пам’ятали про дієту.

8 продуктів, які ніколи не дадуть схуднути

Цукор

фото golos.ua

Вживання рафінованого цукру дуже шкідливо для нашого організму. Однак, це один з найпоширеніших інгредієнтів в оброблених харчових продуктах, солодощах, безалкогольних напоях та інших.

За всяку ціну намагайтеся уникати додавання цукру в страви, які ви готуєте. І замінюйте його натуральними підсолоджувачами, такими як чистий мед або стевія.

Готові заправки для салатів

фото

Багато з цих заправок для салатів містять натрій. Саме він викликає здуття живота, гіпертонію і навіть хвороби серця. Найкраще, якщо ви самі зробите заправку з натуральних інгредієнтів.

Маргарин

фото archive.inform.kz

Раніше вважалося, що маргарин краще вершкового масла. На щастя, вже було доведено, що це абсолютно невірно. Маргарин сповнений трансжирів – ненасичених жирів, дуже шкідливих для здоров’я.

Вони не тільки сприяють надмірної ваги, але також підвищують рівень поганого холестерину й збільшують ризик серцевих захворювань.

Газовані напої

фото usa.one

Ці напої в основному складаються з води, величезної кількості цукру, штучних ароматизаторів й барвників. Крім цього, солодка газована вода містить величезну кількість хімічних речовин. І більшість з них несе тільки шкоду нашому здоров’ю.

Попкорн

фото whatwouldtotowatch.com

У чистому попкорні немає нічого поганого. Але проблема в тому, що ви обираєте попкорн з маслом і сіллю, який продають, наприклад, у кінотеатрах. А він може містити до 600 калорій та 24 грамів жиру. Найкраще купити зерна попкорну та приготувати їх удома.

Ковбаси

фото s1.1zoom.ru

Ковбаси містять багато насичених жирів. Багато з них також містять нітрати, які пов’язують з серцевими захворюваннями, діабетом й навіть раком. Найкраще обрати інші джерела білка, такі як риба, курка, індичка, нежирне м’ясо, насіння Чіа або бобові.

Бублики й пончики

фото cheese-cake.ru

Ця промислова випічка має дуже високий глікемічний індекс, що призводить до різкого збільшення рівня глюкози в крові, що швидко викликає почуття голоду. Вони також повні цукру, тому краще всього їсти цілозерновий хліб, вівсяні пластівці або свіжі фрукти. Ну а якщо ви завзятий ласун – готуйте солодощі вдома з натуральних продуктів.

Рафіновані вуглеводи

фото s1.1zoom.me

Борошно, що використовується при виробництві печива і промислової випічки, позбавлене зародків і висівок, в яких містяться поживні речовини.

Рафіновані вуглеводи в цих продуктах, викликають стрибок цукру в крові, змушують вас відчувати себе виснаженим. Ці продукти викликають звикання й бажання купувати їх знову і знову. Це чистий бізнес й про користь для здоров’я тут мови не йде.

Тому, якщо вам потрібно схуднути або ви просто хочете тримати свою вагу під контролем, тримайтеся якомога далі від цих продуктів.

Поділіться коментарем