Ангел, що танцює в темряві: чому Скорпіон один із важливих знаків Зодіаку

3426
Ангел, що танцює в темряві: чому Скорпіон один із важливих знаків Зодіаку

Чому Скорпіон один із важливих знаків Зодіаку? Бо він схожий на ангела, що танцює в темряві. Він висвітлює ніч і привносить в світ нове розуміння кризових ситуацій. Його глибина сприйняття і здатність бути по-справжньому чесним очевидна для всіх, з ким він стикається.

Глибоко всередині нього – потужна сила. Однак, його сила оточена ранами і шрамами минулого. Крізь нього проходить море емоцій, і він розуміє біль, як ніхто інший.

фото https://i.pinimg.com/originals/6d/7d/2a/6d7d2aeb23dab9a209a64e3c1ba89e99.jpg

Скорпіон – це знак, який найбільшою мірою співзвучний зі стражданнями людей. Незважаючи на темряву, яка його оточує, Скорпіон завжди знайде спосіб вийти на світло і почати все заново.

Початковий символ Скорпіона – Змій. Він символізує оновлення і відродження. Це істота, яка може скинути свою шкіру і відновити її, відродитися. Як і змія, Скорпіон скидає свою шкіру в різні періоди життя, підсвідомо бажаючи оновлень.

фото http://pictar.ru/data/media/80/fentezi-suchestva52.jpg

Скорпіон володіє здатністю досягати успіху у всьому, тому що у нього є сила волі, терпіння, наполегливість і проникливість. Незалежно від ситуації, Скорпіон завжди знайде спосіб знову стати на ноги. Він має в собі неперевершену силу і емоційну прихильність.

Будучи водяним знаком, поряд з Рибами і Раком, Скорпіон пов’язаний з чуттєвою стороною життя. Він щедрий і турботливий, але схильний до страждань, болю і самотності. Однак, на відміну від Риб і Рака, він більш жорсткий в екстремальних ситуаціях.

Скорпіон йде туди, куди інші просто не можуть дістатися. Він відчуває людей і знає «брудну» правду, яку багато хто намагається приховати. Інстинктивно він приймає темну сторону кожного, тому що розуміє, що це невід’ємна частина людської натури.

Скорпіон завжди знайде спосіб зберегти свої секрети. Але після того, як він обере вас, у вас не залишиться своїх. Він завжди умудриться з’ясувати все, тому приховати що-небудь від цього знака Зодіаку не вийде. Спроба обдурити його буде суцільним провалом.

Люди під цим знаком Зодіаку часто працюють в сфері охорони здоров’я, включаючи консультування та психологічну терапію, тому що вміють пізнавати глибину людської особистості. Вони кращі психологи.

Коли справа доходить до стосунків, участь в них Скорпіона змінить ваші уявлення про себе назавжди. Зв’язок, який ви встановите з ним, зробить вас більш свідомим. Він також допоможе вам глибше дивитися на речі.

Будучи об’єктом його пристрасті, ви будете відчувати на собі його контроль, ревнощі і власницькі замашки. Але, з іншого боку, Скорпіон емоційно прив’язаний і відданий партнеру. Він має здатність розуміти людей, яких любить, на найглибшому рівні.

фото http://astrovenus.ru/wp-content/uploads/2016/03/5934818.jpg

Скорпіон один із важливих знаків Зодіаку. Хоча він дуже самотній, Скорпіон жадає близькою зв’язку. Він може бути недовірливим і дискримінаційним, тому що бачить те, чого не бачать інші. Зрештою, він дозволить обраним увійти в його світ, де він наче ангел, що танцює в темряві. 


Поділіться коментарем