Як твердять буддисти, за роком народження можна визначити, скільки разів душа людини з’явилася на світі. Адже, вони переконані, що вона може 9 разів повертатися на Землю, кожного разу обираючи іншу подобу. Саме не основі цього складений буддійський гороскоп, який розкриває таємниці переродження людської душі. А її карма говорить про те, що чекає людину при кожному переродженні душі.

фото pinimg.com

Є твердження, що кількість перероджень показує мева, тобто мітка. Наводимо таблицю, яка розкриває секрет того, скільки таких втілень залишилося для кожної душі.

Карма індивідуальності

фото rl0.ru

Мітка 1

Ця людина налаштована дуже песимістично, хоча з першого погляду здається дуже доброю для оточення. Здоров’я слабке, є схильність до шкідливих звичок, емоційних перепадів настрою. Щодо роботи, то на першому місці — роздуми і чіткі плани.

Мітка 2

Не агресивна, добра людина. І не лідер, і задніх не пасе — золота серединка. Хвороби, які турбують: спина, шкіра, кров, кишківник. Через захоплення азартними іграми, може бути схильною до самогубства.

Мітка 3

Ця людина молода в душі у будь-якому віці. Завжди стоїть на своєму, тому не раз може наступити на одні і ті ж граблі. Через складний характер може страждати захворюваннями нервової системи, схильний до наркотичної залежності.

Мітка 4

Людина-позитив, але занадто вже всього боїться. Схильна дуже хворіти — різні болячки буквально підхвачує на льоту. Таким людям дуже важко створити міцну родину. Фінансами зовсім не дорожить — тринькає на ліво і на право.

Мітка 5

Людина, яка зібрала різні риси: і хороші, і погані. Має міцну статуру та імунітет, який здатний побороти всі хвороби. Але є вірогідність утворення пухлин. Все життя шукає любові і підтримки. Хоче бути керівником в усіх питаннях.

Мітка 6

Інтуїція — це фішка такої людини. Риси: лідерство, новаторство, до цілі йде, як танк. Але при цьому дуже боїться поразок. Проблемні зони: голова, легені, кістки, серце. Розуміється в грошах: як заробляти і, як витрачати.

Мітка 7

Вміє заговорити зуби кожному і переконати у будь-чому завдяки маніпуляціям. Проте, дуже любить увагу до своєї особи. Успіху може досягти лише в парі, бо потрібна підтримка. Проблеми виникають з нервовою системою, нирками, шлунком.

Мітка 8

Впертюх іще той. Через свою консервативність, цю людину майже не можна переконати в іншому. Його думка — головна. Хворіти може на атеросклероз, іпохондрію та остеохондроз.

Мітка 9

Емоцій у цієї людини виливаються через край. Це людина дуже імпульсивна, критикує все, що потрапляє на очі. А натомість чекає, щоб оточення її любило і поважало. Бувають проблеми з серцем, очима та нервами.

фото 1zoom.ru

Цей буддійський гороскоп за роком народження може розкрити секрет, чому в людини така карма, поведінка та хвороби. Адже буддійська філософія говорить, що кожному періоду переродження душі притаманні свої риси.