Четвірка лідерів: Знаки Зодіаку, з якими краще не зв'язуватися

8349
Четвірка лідерів: Знаки Зодіаку, з якими краще не зв'язуватися

У співдружності Зодіаку, як і в будь-якому суспільстві, також є четвірка лідерів. Знаки Зодіаку, з якими краще не зв’язуватися існують навколо нас. Люди, народжені під цими знаками, мають таку харизму, що записувати цих людей у вороги – собі дорожче. А ось дружити з ними – дуже корисно.

Овен

фото wallpaperscraft.ru

Уявіть собі гірського барана, який вирішив добути собі трохи трави з найвищої вершини.  Причина проста – там трава сама соковита і смачна. Як ви думаєте – його можливо зупинити, почавши розповідати, що там небезпечно? І, можливо, не така вже там і смачна трава?

Людина, народжена під знаком Овна, точно також бере мету і йде до неї. І краще не вставати на його шляху – змете. Упертість – взагалі візитна картка Овнів. Проте працювати з ним в команді – зручно. Він пробиває шлях – всі інші йдуть за ним і збирають соковиту траву.

Скорпіон

фото 99px.ru

Пихатісті Скорпіонів можуть позаздрити римські патриції. Не варто зачіпати самолюбство людей цього знака. Бути нахабним – взагалі небезпечно для здоров’я. Скорпіони дуже пристрасні натури, а в гніві взагалі страшні.

Зате дуже корисно опинитися під їх захистом – ваші вороги будуть знищені, вигнані з найближчого оточення і віддані анафемі. Головне – не міняти потім пріоритети. Скорпіони просто не зрозуміють. Якщо ви почнете дружити з тим, на кого нещодавно скаржилися. В такому випадку є небезпека потрапити у коло людей, якіх Скорпіони вважають зрадниками. У таких випадках краще тихенько зникнути з поля зору Скорпіона – тоді, можливо, можете спокійно жити.

Рак

фото rabstol.net

Дуже амбітні люди, не дивлячись на уявну м’якість. Не намагайтеся загнати Рака в угол – розгорнеться і боляче укусить, відхопивши життєво важливий орган. А після залишить стікати кров’ю.

Зате для рідних людей Раки здатні на великі подвиги. Головне – не допустити зраду по відношенню до цієї людини. Наслідки будуть жахливі.

Лев

фото puzzleit.ru

Цей знак повністю виправдовує своє королівське походження. Любить, щоб його піддані не забували вихваляти його величність. Для цього і збирає навколо себе цілий прайд друзів, яким по життю протегує. Але не дай Бог сказати в сторону Льва криве слово. Образа буде смертельною. Вас зжеруть. Потім виплюнуть і залишать загнивати на самоті. Пихатістому Леву може протистояти лише Скорпіон.

фото wallpaper-table.ru

Так що перевірте ваше оточення – може бути там присутня ця четвірка лідерів. Знаки Зодіаку, з якими краще не зв’язуватися –  хороші і віддані друзі. Головне – не зробити їх ворогами.

Поділіться коментарем