Чому подрібнений часник слід залишити на 5 хвилин перед приготуванням

102

Існує кілька рецептів, які мені не до вподоби, але є одна інструкція, якої я завжди дотримуюсь. Коли в рецепті потрібен зубчик часнику, я люблю помножити його принаймні на 10. Часник має смак, що змінює рецепт, тому я люблю додавати його, де тільки можу. Найкраще в часнику полягає в тому, що він не просто додає апетитного смаку, він наповнений чудовими перевагами. І нещодавно я знайшов спосіб максимізувати ці переваги.

Чому подрібнений часник повинен відпочити 5 хвилин перед приготуванням

Чим корисний часник?

Крім того, що часник відлякує вампірів і його додавання гарантує чудовий соус для макаронів, він також містить потужну сполуку — аліцин. Він апетитний, він наситить, і існує список переваг для здоров’я, які постійно зростають. Часник діє як антибіотик широкого спектра дії, має протизапальні властивості, розблоковує вуха, має потужні поживні речовини та творить чудеса для здоров’я кишківника.

Аліцин — магічна сполука

Отже, що таке аліцин? Ми знаємо, що це з’єднання, але що воно робить? Дослідження показали, що ця сполука може допомогти полегшити набряк і блокувати вільні радикали, які шкодять клітинам і тканинам вашого тіла і призводять до захворювань. З’єднання є одним з основних активних компонентів часнику, що надає йому виразний смак і аромат.

І де ми його знайдемо? Хімічна речовина міститься у свіжому часнику. Фермент, який називається аліїн, активується, коли подрібнюють гвоздику. Цей фермент перетворює аліїн в аліцин.

Чому ви повинні подрібнювати часник і залишати його на деякий час

Чистий аліцин залишається стабільним лише у свіжо подрібненому або нарізаному часнику протягом короткого часу. Але дати часнику постояти 5-10 хвилин після його розчавлення або нарізки — і це допоможе підвищити його рівень. Тому перш ніж одразу почати готувати часник, спробуйте цю просту пораду: спочатку роздавіть часник. Відтоді як я дізнався цю корисну для здоров’я інформацію, тепер я завжди спочатку нарізаю, ріжу кубиками або натираю часник, перш ніж готувати все інше. Різниця невелика, але я знаю, що це буде краще для мого здоров’я в довгостроковій перспективі.

Поділіться коментарем