Ці 7 способів використання алюмінієвої фольги полегшать вам життя

174

Застосування алюмінієвої фольги досить широке. Виявляється, ця річ ідеально підходить не тільки для захисту харчових продуктів. Вона набагато універсальніша.

Алюмінієва фольга для полірування поверхонь

Хромовані світильники або раковини іноді дуже важко піддаються чищенню. Крім того, на поверхні кранів накопичується осад. Тому візьміть шматочок фольги та зімніть його в кульку. Потім занурте його у воду і приступайте до полірування хромованих поверхонь. Ви швидко побачите бажаний ефект. Фольга також добре підійде для полірування хромованих деталей мотоциклів і автомобілів. Якщо вони трохи заіржавіли, обов’язково занурте фольгу в газований напій, наприклад, у кока-колу.

7 Uses for Aluminum Foil That Will Make Your Life Easier

Як заточити ножиці за допомогою алюмінієвої фольги?

Візьміть тупі ножиці в руку і просто почніть швидко відрізати шматок фольги.

Прискорення прасування за допомогою алюмінієвої фольги.

Зніміть кришку з прасувальної дошки. Застеліть її алюмінієвою фольгою (блискучою стороною догори). Потім надіньте чохол і починайте прасувати одяг. Завдяки фользі вам не доведеться вивертати речі навиворіт і ви значно прискорите процес прасування.

Як відучити кота лазити по стільниці?

Застеліть стільницю або стіл алюмінієвою фольгою. Котів дуже дратує шурхіт, який вона видає. Тому після декількох зустрічей з фольгою вони швидко розчаруються і перестануть стрибати по стільниці.

Відполіруйте столові прилади та келихи в посудомийній машині.

7 Uses for Aluminum Foil That Will Make Your Life Easier

Наступного разу, коли ви будете завантажувати посудомийну машину, знайдіть хвилинку, щоб відірвати шматочок алюмінієвої фольги. Потім зімніть його в кульку і покладіть в посудомийну машину (найкраще підійде кошик для столових приладів). Потім покладіть в посудомийну машину таблетку і включіть цикл миття. Фольга в поєднанні з мийним засобом зробить ваші столові прилади та скляний посуд блискучими та без розводів.

Алюмінієва фольга для запобігання налипання статичної електрики

Найефективнішим методом боротьби зі статичним прилипанням є алюмінієві кульки. Проста кулька з алюмінієвої фольги допоможе вам позбутися набридливого статичного прилипання і поліпшити процес сушіння. Все, що вам потрібно зробити, це покласти її в пральну машину разом з одягом.

Поділіться коментарем