Де сушити одяг, якщо в будинку немає вільного місця

381

Неважливо, чи у вас вдома чи квартирі немає місця для сушіння одягу; завжди є хитрощі, які можна застосувати до одягу після прання. Дізнайтеся все про них тут!

Where to Hang Clothes in a House with No Space

Можливо, багато хто з нас погодиться, що одна з найбільш дратівливих домашніх справ — це прання, сушка та зберігання одягу (і це ще не враховуючи прасування). Крім того, сушити білизну в будинку, де немає місця, або сушити його вдома під час дощів і зимових сезонів, є справжньою проблемою, коли у вас немає машинної сушарки.

Ключ до цього – це бути практичними і максимально використовувати ресурси, які пропонує навколишнє середовище, навіть якщо на перший погляд воно може здатися несприятливим. У сьогоднішній статті ми хочемо поділитися деякими ідеями, як можна вивісити одяг у приміщенні, щоб це не було для вас проблемою.

7 ідей, як повісити одяг в будинку, де немає вільного місця

Окрім того, що в невеликому будинку чи квартирі немає місця, щоб вивісити одяг на вулиці, але й ще коли йде дощ, вітер і дуже холодно, вивісити одяг на патіо чи терасі — проблема.

Частіше за все ми вирішуємо повісити одяг всередині, і, не встигаємо оговтатись, а одяг уже висить на стільці, дверній ручці, спинці ліжка і в місцях, які ми ніколи не уявляли, що можуть служити мотузками для білизни. Щоб уникнути такого сценарію, розгляньмо 7 порад, які ми підібрали, щоб полегшити процес сушіння одягу в домашніх умовах.

1. Повісьте одяг на звичайну мотузку

Почнемо з традиційної складної мотузки для білизни, яка може мати або не мати бічних рукавів, що збільшують її місткість. Головна перевага полягає в тому, що ми можемо розмістити весь одяг в одному місці, а оскільки він складається, ми можемо зберігати його довше, і він не займає багато місця.

Попри те, що вони виготовляються з різних матеріалів, найкращі складаються мотузки зі сталевими ніжками та алюмінієвими стрижнями. Їх можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці, і вони настільки функціональні, що часто є в кожному будинку.

Якщо вам потрібно її купити, переконайтеся, що вона висувна, щоб ви могли без проблем повісити простирадла, скатертини та рушники. Мотузки можуть досягати приблизно двох метрів без урахування бічних ручок.

2. Купіть мотузку для білизни

Вона ідеально підходить для дуже маленьких приміщень, оскільки вона довга, але не широка, і займає менше місця, ніж звичайні мотузки для білизни. Її можна вмістити в душову кабіну, коли вона не використовується, і має чудовий розподіл стрижнів для підвішування одягу.

3. Спробуйте балконну мотузку для білизни

Її можна розмістити на балконі, радіаторі й навіть над дверима. Завдяки своєму розміру вона ідеально підходить для підвішування спідньої білизни, дитячого та делікатного одягу. Коли одяг висохне, ви можете зняти мотузку і зберігати її біля пральної машини, щоб вона не займала місце.

Tendedero de balcón.
Балконні білизняні мотузки дуже практичні для маленьких квартир.

4. Повісьте одяг на мотузку для білизни у ванній

Це V-подібний варіант. Одна зі сторін має спиратися на стінку ванної кімнати, а інша — на край ванни. Вони дуже практичні та не займають місця. Це робить їх ідеальними для сушіння рушників після використання.

5. Настінна мотузка для білизни

Цей варіант закріплюється на одному місці. Коли мотузка не використовується, її можна просто згорнути.

Єдиний недолік полягає в тому, що, оскільки вона прикріплена до стіни, ви не можете переміщати її по дому, як вам зручно. Крім того, ви повинні переконатися, що коли згортаєте її, вона має знаходитися якомога ближче до стіни.

6. Додайте перегородки в шафі, щоб повісити одяг

Це дуже оригінальна ідея, яка полягає в тому, щоб розмістити перегородку між двома шафами на кухні, у ванній або спальні. Це може бути, наприклад, карниз, на який ви покладете вішалки з одягом сушитися.

В ідеалі ці бар’єри повинні бути біля вікна.

7. Повісьте одяг на стельову мотузку

Стельова мотузка для білизни — один з найбільш оригінальних і інноваційних варіантів, особливо якщо ви живете в дуже маленькій квартирі. Вони розміщуються на стелі та висуваються або втягуються за допомогою кривошипа. Вони чудові!

Кілька безпомилкових хитрощів, як повісити одяг в обмеженому просторі

На додаток до мотузок для білизни скористайтеся цими порадами:

  • Виберіть найсухіші приміщення у вашому домі, щоб розмістити мотузку для білизни. Якщо можливо, ви повинні робити це перед вікном або приміщеннями, які добре пропускають повітря.
  • По можливості використовуйте вішалки, щоб одяг сушився. Таким чином, ви сприяєте циркуляції повітря через одяг.
  • Періть щодня в невеликих кількостях, щоб уникнути накопичення одягу.
  • Використовуйте вентилятор, якщо умови дозволяють це зробити.
Use a fan to hang clothes
Скористайтеся вентилятором, якщо він у вас є, щоб прискорити процес сушіння одягу у вашому домі.

Поради щодо запобігання запаху вогкості під час сушіння одягу в приміщенні

Нарешті, дуже часто, коли сушать одяг у приміщенні, одяг набуває неприємного вологого запаху. В результаті може розвинутися цвіль. У цьому контексті перше, що потрібно зробити, це відкрити якомога більше вікон, щоб дозволити повітрю циркулювати.

Потім, вішаючи одяг на мотузку для білизни, не забудьте залишити простір між кожним предметом одягу, щоб дозволити повітрю легко циркулювати. Якщо можете, використовуйте осушувач, щоб поглинати вологу, коли одяг висихає.

Сподіваємося, ви можете застосувати деякі з цих порад, щоб ваш одяг був сухим і не мав затхлих запахів. Однак завжди є альтернатива: піти в пральню, а потім прибрати одяг, готовий до зберігання. Це може бути трохи дорожче, але час від часу побалувати себе варто!

Поділіться коментарем