Геніальний трюк для підтяжки обличчя без хірурга. Мінус 20 років за 10 хвилин

14522

Якщо тобі всього 20, і ти думаєш що старість — це міф чи страшна байка, то ти дуже глибоко помиляєшся. Молодим неймовірно складно уявити, що значить фраза: «роки так швидко пролетіли»… Але ми пропонуємо всім поглянути правді в очі.

Ми розкриємо секрет вправи, і розповімо: чому боротьбу за гарне обличчя можна і потрібно починати якомога раніше.

Про цю техніку світ дізнався зовсім недавно. Незважаючи на те, що хірургія та косметологія широко популярні, до них може вдатися далеко не кожна жінка. Ми можемо вам запропонувати спосіб, за який ви не повинні платити ні копійки.

Підтяжка обличчя в домашніх умовах, без хірургічних і косметологічних втручань — тепер це все реально. Тому що, одна вправа допоможе вирішити проблеми провисання шкіри.

Вправа «Шолом»

Ця вправа не забере у вас ні багато сил, ні часу, тому рекомендуємо ії застосовувати якомога частіше. Вона вкрай проста, але щоб домогтися максимального ефекту, потрібно прийняти вірну початкову позицію.

Якщо ви новачок в цій справі, буде краще дивитися на себе в дзеркало, або попросити когось стежити за правильністю виконання вправи.

Живіт слід втягнути, спину і плечі вирівняти. Лицьові м’язи повинні бути напружені: кінчиком язика потрібно торкнутися верхніх зубів, а губи навпаки розслабити. А далі слід потягнутися всіма лицєвими м’язами якби наверх.

Під час виконання вправи ви повинні відчути, як тягнуться лобові, потиличні м’язи. Так само ви повинні відчути напругу у задній поверхні шиї. У такому положенні потрібно зафіксуватися на 15-25 секунд. І таким чином зробити пару підходів.

Чим раніше почати робити цю вправу, тим легше буде підтримувати м’язи лиця у тонусі, допомагаючи йому залишатися молодим і свіжим.

Подивіться відео з порадами фахівця.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем