Американські астрологи опублікували гороскоп довголіття, оснований на тому, як впливають зірки на представників кожного знаку Зодіаку. Вони розкрили підказки та прогнози, скільки ж зорі відміряли років життя людині відповідно до її дати народження.

Гороскоп довголіття «Живи 100 років»

Овни — підказки та прогнози

фото fjcdn.com

Овнам ророскоп довголіття пророкуює довге насичене життя. Жінки цього знаку можуть дожити до 78 років, а чоловіки — на рік більше. Щоб досягти такого поважного віку треба тримати себе в руках — не нервувати, піклуватися про своє серце. До всіх неприємностей відноситися мудро.

Тельці

фото avatarko.ru

Довготривалий вік обіцяє Всесвіт і представникам цього знаку — до 80-ти років! При цьому нічого надіятися лише на долю. А варто слідкувати за харчуванням та займатися спортом, щоб не страждати від зайвої ваги, яка може перекреслити всі надії зустріти свій 80-й ювілей.

Близнюки

фото wallpaper-table.ru

Чоловіки цього знаку можуть розраховувати на 78 років, а жінки — на всі 85. Оскільки представники цього знаку дуже чутливі люди, то протягом життя їх може переслідувати депресія та нервові зриви. Саме таких станів і треба остерігатися. Бо вони стануть бар’єром на шляху до такого довгого життя.

Раки

фото sunhome.ru

Раки-чоловіки можуть прожити до 68-ми років, а жінки — на 5 років більше. Проте, те що закладено природою може бути перекресленим хворобами шлунково-кишкового тракту. А ще більше — тим, що люди цього знаку аж занадто вдаються в сам процес хвороби, а не його лікування.

Леви — підказки та прогнози

фото pinimg.com

Якщо Леви вчасно займуться своїм здоров’ям, то можуть дожити до 74-ох років. Рідним таких людей треба бути на чеку. Бо Леви здатні приховувати свої проблеми зі здоров’ям і довго терпіти біль, через що хвороба може їх просто вбити.

Діви

фото goodfon.ru

Жінкам доля заготувала життя до 81 року, а чоловікам — до 77 років. Гороскоп довголіття каже, що представники цього знаку — це справжні довгожителі. Адже, навіть переборюючи чисельні хвороби, їм таки вдається прожити багато років.

Терези

фото storge.pic2.me

Терези не можна назвати довгожителями. Вони — якраз займають золоту серединку.  Жінки можуть дожити до 77 років, а чоловіки до 73 років. Але все ж таки вони можуть виграти у долі кілька додаткових років, коли пильно слідкуватимуть за своїм організмом.

Скорпіони

фото rulib.info

Можна відверто сказати, що представникам цього знаку Зодіаку зорі поскупилися на роки життя. Всього відміряли до 62 років. Ну чоловіки можуть перескочити цей рубіж на рік-два. Річ у тому, що ці люди нехтують походами до лікарні і пігулками — та й взагалі будь-яким лікуванням. Вважають, що краще померти замолоду, ніж боротися за своє життя. Мовляв, така доля — виклик прийнято.

Стрільці

фото fanpop.com

Стрільці-жінки можуть дожити до 73-ох років. Але все життя їх турбуватимуть проблеми з серцем та хребтом. Чоловікам гороскоп довголіття відміряє менше — 69 років. І теж через те, що їм притаманно збирати всі свої хвороби в суцільний букет.

Козероги

фото author.toda

Ці люди все життя виборюють у долі і роки, і здоров’я. Вони б’ються за це, як Геракл. Тому вдається дожити до 80 років жінкам, а чоловікам трохи менше — 77 років. Вони не відступають від думки про те, що помирати ще рано. Хоча протягом усього життя часто травмуються і лікуються від багатьох хвороб.

Водолії

фото alphacoders.co

Середня тривалість життя Водоліїв — до 72 років. Як наголошують вчені, здоров’я у представників цього знаку — справжня загадка. І розгадати її досі не вдалося. Адже, ці люди можуть у літню жару підхопити запалення легень. А в мороз, на приклад, можуть гуляти в легкому одязі без наслідків для здоров’я — ні простуд, ні ангін, ні нежитю. Така нелогічність проявляється і в багатьох інших хворобах.

Риби

фото pictar.ru

Представник цього знаку можуть дожити до старості, тільки пройшовши через масу хвороб і болячок. Цим вони і “славляться” в астрологів і лікарів. Бо їхні болячки якісь дуже унікальні: висипи на шкірі, гнійні рани, грибки і т.д. Тому живуть до 71-75 років.

Пам’ятайте, що гороскоп довголіття, який склали астрологи — це не вирок. Це лише підказки та прогнози для кожного знаку Зодіаку. Тому варто ними скористатися, щоб направити хід подій в потрібне для себе русло.А тому, хочеться побажати один одному: на звезді сподівайся, але й сам не зівай. І звичайно, живи 100 років.