Гороскоп таємних задоволень – за що іноді соромно всім знакам Зодіаку

460

Іноді нас охоплює почуття провини за те, що ми піддалися тій чи іншій спокусі. Іншими словами, у багатьох з нас є таємні задоволення, за які ми відчуваємо себе винуватими. За що червоніють різні знаки Зодіаку? Адже іноді, те що для одного – соромно, для іншого – абсолютно нормально…

Овен

Не секрет, що ви постійно шукаєте нові способи залишатися активними. Але люди будуть здивовані, дізнавшись, як ви проводите вільний час. Так, в Овна є репутація шукача пригод. І щоб їй не нашкодити, іноді представник цього знака одягає піжаму і ховається від усього світу, обійнявшись з коханим диваном.

Телець

Іноді ви можете бути впертими й вимогливими до оточення. Але насправді вам за це зовсім не соромно. Але не всі знають про вашу таємну пристрасть. 

Зізнайтеся: іноді ви витрачаєте занадто багато грошей на їжу в хороших ресторанах й не турбуєтеся про те, скільки вона коштує. А може немає нічого страшного, що ви любите себе побалувати?

Близнюки

Ваша любов до читання – непогане задоволення. Інше питання, що у вас практично немає переваг. Ви ковтаєте будь-яку інформацію: від класичних романів до жовтої преси. Все, що надруковано на папері – ваша пристрасть й іноді ви готові віддати за це останні гроші.

Рак

Інтернет – ваш друг, тому що ви уникаєте незнайомців. Ви любите залишатися за кадром. Взагалі, вам до душі будь-яка діяльність, яка не потребує залишати свій затишний будинок.

Леви

Вам просто необхідно час від часу придбати нову пару взуття або пальто, які настільки дорогі, що не всі можуть навіть уявити собі: скільки вони коштують? 

Люди завжди захоплюються вашим смаком. Але ви часто брешете про те, скільки витратили на свій останній наряд, щоб не бентежити оточення та зайвий раз не викликати почуття заздрощів.

Діва

Щоб дотримуватися здорового харчування, ви можете навчитися готувати кращі овочеві страви. І у вас є неймовірна сила волі, щоб дотримуватися правил. Але іноді… Ви тихенько можете балувати себе “забороненими” частуваннями. І краще, коли цього ніхто не бачить.

Терези

Ви не дозволяєте своїм найближчим навіть заглядати до вашої шафи. Тому що, тоді вам можуть порадити позбутися складу одягу, який ви не одягали вже 5 років! А цього не можна допустити! Тому що ви впевнені, що ось ці рожеві штани з другого побачення з першим чоловіком, ще можуть повернутися в моду!

Скорпіон

Ви точно знаєте, чого хочете від життя, але іноді вам потрібно натхнення. Ви майже схиблені на соціальних мережах. І тому, можете нескінченно переглядати зображення будинку своєї мрії й улюбленого одягу в пошуках мотивації.

Стрілець

Ви серйозно ставитеся до особистого простору. І тому не любите традиційні свята й скупчення людей. Ви любите проводити вихідні дні на самоті. Суспільство навіть однієї людини під час відпочинку буде радувати вас недовго. І хоча деякі близькі не розуміють ваш спосіб життя, ви їм пишаєтеся. 

Просто вам не зовсім зручно кожного разу відмовляти друзям, які хочуть набігти до вас в гості й влаштувати гучне свято.

Козоріг

Незалежно від того, наскільки ви дисципліновані у повсякденному житті, у вас є таємна пристрасть до розкоші. Саме вона дає вам натхнення. Тому, іноді ви шикуєте, купуючи дорогий шоколад, дизайнерське взуття або стильні гаджети.

Але попри це, вам вдається зберегти баланс відповідальності в інших сферах життя. Тому, може і не потрібно цього соромитися?

Водолій

Всі знають вас як людину з ліберальними поглядами, яка ніколи не упускає можливості висловитися. Ваш розум завжди активний, і іноді вам просто необхідно добре проаналізувати все, що відбувається навколо вас.

Будь-які події, книги або фільми, потрапляючи в коло вашого зору, становляться предметом глибокого аналізу. Це пунктик. І добре, якщо є близькі, які раді вас слухати.

Риби

Ваша схильність до паніки через можливий негатив, штовхає вас в безодню Інтернету. Там ви просіваєте незліченні теорії змови на все: від політики до фіналу вашого улюбленого шоу. Ви не повинні відчувати себе винуватими через те, що час від часу хочете втекти від реальності, ми все це робимо.

 

Поділіться коментарем