Дуже корисна консервація, рецепт якої повинна знати кожна господиня, під назвою “Баночка здоров’я» буде в нагоді для всієї родини. Зима, крім свят, на жаль, часто приносить і хвороби. Хворіти не любить ніхто, особливо у свята, тому необхідно вживати заходів щодо зміцнення імунітету. І бажано робити це заздалегідь. Той у кого на полиці стоїть заготовлена на зиму «Баночка здоров’я», може без вагань сміливо зустрічати зиму.

фото domashnyochag.ru

Готується вона дуже просто, з найдоступніших і корисних продуктів. Але це ні в якому разі не применшує її цінності для зміцнення здоров’я.

Для нашої консервації слід взяти:

  • Мед — будь-який, той що ви найбільше любите — 400 грамів
  • Лимон — 3 шт
  • Імбир — два корінці, вагою приблизно 250 грамів

Корисна консервація на зиму — «Баночка здоров’я». Рецепт

фото ona-znaet.ru
  • Лимон буде потрібно нарізати на більш дрібні шматки та подрібнити у блендері. Важливо — ми не очищаємо лимон від цедри та зерняток, а перемелюємо усе разом.
  • Імбир слід очистити. Найкраще очищати імбир від шкірки не ножем, а ребром чайної ложки. Цей секрет підказав один бармен. Шкірка легко знімається тонким шаром і ви не ризикуєте поранитися.
  • Імбир спочатку натерти на тертці, а потім додати до подрібненого лимона і подрібнити ще більше за допомогою блендера.
  • Мед — досить густа субстанція, тому її потрібно трохи розтопити. Для цього перекладаємо мед до маленької каструлі. У велику каструлю наливаємо води, доводимо до кипіння та опускаємо в цю воду посуд із медом. Мед необхідно постійно помішувати. От на такій, так званій, “водяній бані” мед стає більш рідким.
  • Знімаємо каструлю з медом з водяної бані та додаємо в мед подрібнений імбир з лимоном.
  • Добре перемішати. Чудодійний бальзам готовий. В нас вийшло близько 800 грамів цілющого продукту.

Тепер можемо перекласти наш цілющий склад до посуду, у якому збираємося його зберігати. І поставити в прохолодне місце. А щоб не було ніяких сумнівів, що зберігається всередині — можна приклеїти етикетку із назвою «Баночка здоров’я».

фото cpcdn.com

Приймайте по ложці щодня та обов’язково стежте за тим, щоб ваші рідні теж не забували з’їсти ложку цього цілющого меду. Це не тільки корисно, але ще й дуже смачно.

Якщо у вас є домашня консервація під назвою «Баночка здоров’я» — можна сміливо зустрічати зиму, тому що ви зробили дуже корисну річ для всієї родини.