Костянтин Хабенський і його добра мудрість: "Коли-небудь ти зрозумієш…"

775
Костянтин Хабенський і його добра мудрість: Коли-небудь ти зрозумієш...

Добра мудрість — це ті слова, які дають відповідь у момент, коли самостійно її дуже важко знайти. Костянтин Хабенський відомий широкому загалу, як актор, кінорежисер, громадський діяч. А ще своїми крилатими висловами, які вчать, радять, допомагають. Вони настільки життєво прості і водночас глибоко душевні, що ми не могли пройти повз них. Пропонуємо вашій увазі деякі вислови Костянтина Хабенського, які допоможуть поглянути на світ та людей, які нас оточують по-іншому.

фото twimg.com

Коли-небудь ти зрозумієш, що такі люди насправді існують — такі, які ніколи не зрадять. Проте, щоб дістатися до них і цього моменту, треба подолати чималий шлях — шлях численних зрад і відчаю.

Коли-небудь ти зрозумієш, що те, що блищить — то мішура. Справжнє світло — в середині, краса — в душі. Оскільки все, що випирає наверх — таке яскраве лише до певного моменту — моменту, коли набіжить дощ або вітер. А те, що в душі — вічне, воно горітиме там завжди. Його можна побачити навіть тоді, коли за роки — лише тліє. З цього майже перегорілого багаття можна роздмухати справжній вогонь — подуй ласкаво, і він запалає знову.

фото sensum-club.pro

Коли-небудь ти зрозумієш, що всотавши стандартні словечка з цього світу, насправді — пусті слова, без смислу і змісту. Бо важлива — істина, до якої треба дістатися самостійно.

Коли-небудь ти зрозумієш, що добра, ніжна, ласкава і турботлива людина — це сильна людина, а не розмазня, як заведено вважати в суспільстві.

фото esquire.ru

А взагалі, щоб дійти до таких висновків, треба прожити чимало років, перестраждати і порадіти. Лише за такої умови людина відчує, що таке справжнє життя, почуття вірності, кохання і доброта. Тоді вона зможе оцінити труд і ставлення інших. І для цього, можливо, доведеться змінити свою думку, щоб зрозуміти іншого.

Адже, у кожного свій характер, своє сприйняття світу, свої особливі думки. Але коли-небудь, ти зрозумієш, що люди, хоч такі різні, та мають спільну мету — нести добро в світ. Радіти і жити навіть не зважаючи на великий душевний біль. І саме в цих перипетіях подій ми здатні знайти себе.

Автор — Костянтин Хабенський. Літературний переклад — Наталії Лаврик.

Поділіться коментарем