Якщо ваш близький друг народився в січні, ви мусите знати, що Козеріг — надійне плече, що завжди поруч. Цей гороскоп для тих, кому пощастило мати такого друга. Якщо з вами на роботі працює Козеріг, можете бути спокійні — він ніколи не підведе. Він візьме на себе відповідальність і ніколи не кине у скрутну хвилину.

фото goodfon.ru

Хоча, спочатку Козероги не викликають дуже приємного враження. Особа Козерога у звичайному житті похмура і зосереджена. Але це відбувається не тому, що йому неприємно спілкуватися з людьми. Просто, він постійно зайнятий обмірковуванням якоїсь проблеми.

Пунктуальність Козерога

фото rulib.info

Ці люди цінують час, як свій, так і чужий. Вони вважають, що на зустріч потрібно приходити за десять хвилин до призначеного часу. Якщо ви прийшли до Козерога хвилина у хвилину — знайте, що ви непростимо спізнилися.

Працьовитість

фото pinimg.com

Навіть саму незначну справу Козеріг робить з повною віддачею. Йому важливо, щоб результат його праці був не просто хорошим, а самим гарним. Навіть подарунки на дні народження друзів і близьких Козеріг вибирає так, як ніби це найважливіший день у житті.

Логіка

фото goodfon.ru

Козеріг ніколи не піддається емоціям. Натомість, він віддає перевагу логіці. І тому його поведінка вважається дуже врівноваженою. Навіщо кричати, переймаючись через дрібниці, якщо можна все гарненько обміркувати і вирішити відповідно до логіки.

Організованість — теж частина природи Козерога. Він вибудовує плани на багато місяців наперед і чітко дотримується їх.

Амбіції

фото 1zoom.me

Амбіції Козерога виведені на мега-рівень. Їх не влаштовують другі ролі — тільки перші.  Тому ці люди роблять успішні кар’єри на будь-якому терені.

Однак, вибираючись наверх по службових сходах, вони не забувають про друзів, яких часто треба тягнути на собі. Таке ж бо в них сильне почуття обов’язку у ставленні до тих, кого вони вважають своїми близькими.

Терпіння

фото goodfon.ru

Найтерплячіший знак. Вислухають і допоможуть — і все без зайвої суєти.

Відданість

фото 1zoom.me

Козероги не шукають нових знайомств. Якщо вже вам пощастило потрапити до кола його друзів, знайте — вас ніколи не кинуть. Можете сміливо телефонувати їм посеред ночі та просити допомогти — вас обов’язково вислухають і допоможуть.

Сім’я 

фото wallpapers-fenix.eu

Сім’я відіграє величезну роль в житті Козерога. Для своїх близьких ці люди готові на подвиг, зрушити гору і побудувати замок, якщо знадобиться. За умови, що ваші бажання відповідають логіці принципів життя Козерога.

Як бачите, Козеріг — надійне плече, що завжди поруч. Для тих, кому пощастило мати такого друга, життєві проблеми будуть вирішуватися набагато легше.