Існує безліч факторів, які впливають на нашу зовнішність, як у гіршу, так і в кращу сторону. Лицьова скульптура може істотно поліпшити стан вашого обличчя, якщо застосувати чудодійні вправи від пластичного хірурга. Ми пропонуємо відео, на якому ви зможете досконально вивчити методику Рейнхольда Бенца.

Цей відомий пластичний хірург багато років вивчав будову людського обличчя. Дослідивши безліч осіб він прийшов до висновку, що до старіння частіше схильні особи зі слабо розвиненою мускулатурою обличчя.

фото condenast-media.gcdn.co

Це думка набула сенсу, коли він звернув увагу на тіло своєї приятельки. Яка багато років займалася балетом. Жінці було вже чимало років, а її тіло виглядало зовсім юним. Цей ефект був викликаний тим, що вона все життя працювала над тілом і мала сильну мускулатуру.

Під шкірою нашого обличчя теж є мускулатура. І для того, щоб м’язи були пружними та до них здійснювався достатній прилив крові — потрібно робити спеціальну гімнастику.

Виконувати вправи краще всього вранці або ввечері перед сном. Стан при цьому має бути максимально розслабленим. Та й настрій має бути хорошим.

Вам знадобиться дзеркало для того, щоб правильно виконати всі вправи. А вони діляться на статичні та динамічні.

фото fireinspire.com.ua

Статичні припускають, що ви залишаєтеся в певній мімічної позі на десять секунд. Під час динамічних ви робите рухи м’язами обличчя протягом десяти секунд.

Вся гімнастика займе у вас не більше десяти хвилин. У перший час ви будете відчувати своє обличчя. Так як люди відчувають своє тіло, після перших занять фітнесом. Не зовсім кріпатура, але ви його будете відчувати. І це добре. Все, що ми відчуваємо — живе.

Крім тренування м’язів, за допомогою цієї гімнастики ви забезпечите прилив крові до шкіри обличчя. І це теж добре. Та частина тіла, яка добре омивається кров’ю, краще піддається регенерації.

фото cosmolash.com

Перед гімнастикою вам потрібно ретельно вимити руки та добре очистити шкіру обличчя.

Для початку, як і в будь-якому фітнесі, перед початком занять треба зробити розминку. Щоб добре розігріти м’язи. Після кожної вправи потрібно давати м’язам невеликий відпочинок, щоб вони розслабилися.

Робіть гімнастику регулярно, хоча б п’ять разів на тиждень. Тоді ви зможете оцінити ефект через якийсь час.

Ну і запам’ятайте головне. Лицьова скульптура це те, що ви здатні зробити самі зі своїм обличчям. Досить правильно виконувати чудодійні вправи від пластичного хірурга. Вивчайте відео і починайте працювати. Краса вашого обличчя у ваших руках.