Люта четвірка: знаки Зодіаку, які найбільше люблять помсту

21619
Люта четвірка: знаки Зодіаку, які найбільше люблять помсту

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які найбільше люблять помсту. Ця люта четвірка ніколи не залишиться в боргу перед кривдниками. Їхнє слово — буде останнім, як не крути. Всім давно відомо, що помста — це така страва, яку необхідно подавати тільки холодною. І з цим не посперечаєшся. Астрологи вважають, що є 4 знака, які не вміють прощати. Але знаєте що? Ще є п’ятий знак. І той, хто посміє його образити – заплатить найвищу ціну. Цікаво, правда? Але, давайте розглянемо всіх по черзі…

Діва

фото www.gandex.ru/upl/oboi/gandex.ru-18080_8861_001287688.jpg

Цей знак хоч і потрапив в цей список, але він менш мстивий, ніж інші. Діви легко і поступово можуть перетворити ваше життя на справжнє жахіття. Навіть не розберетеся, що не так, і чому роздратували цей знак. Діви будуть повільно, але впевнено почуватися в уїдливих й агресивних коментарях і діях. На перший погляд, все буде здаватися добре, але шкірою будете відчувати негативні хвилі, які будуть посилати Діви на вашу електронну адресу.

Телець

фото img2.goodfon.ru/original/1920×1200/2/24/smallville-tayny-smolvilya-2834.jpg

Цей знак дуже своєрідний за характером і має неоднозначну репутацію. У своєму гніві Телець подібний до скаженого бика. Він буде буцати вас і катувати рівно до тих пір, поки не попросите вибачення й не почнете благати про пощаду. Телець все розуміє і краще залагодити всі питання з ним полюбовно.

Риби

фото ookw.ru/9/974/1566944165-14.jpg

Саме про Риб можна твердо і впевнено стверджувати, що в «тихому болоті — чорти водяться». Цей знак дуже чутливий і багато чого розуміє. Він вміє довго терпіти й прощати. Однак, все має свої межі. І, якщо переступити межу, то вам не позаздриш. Риби можуть затаїти злобу і сплетуть навколо вас справжню павутину ненависті з пліток та помсти. В один прекрасний день прокинетеся і зрозумієте, що ваше життя, робота і друзі — все котиться до біса. А все через те, що колись, ви поранили чуттєвих рибок у саме серце.

Скорпіон

фото i.artfile.ru/2048x1422_941735_[www.ArtFile.ru].jpg

Рівних цьому знаку з витонченості помсти й підступності просто немає. Скорпіони дуже вірні та віддані друзі, які готові прийти на допомогу. Якщо вже хтось підкорить їхнє серце, то вони будуть йому вірні. Але боронь вас Бог, перейти Скорпіону дорогу або його зрадити. Можете сміливо їхати з міста. Інакше — Скорпіон вас дістане. Для нього не існує термінів давності. Він завдасть удар, коли не очікуєте. Він спершу може вдати, що проковтнув образу і продовжує дружбу. Але Скорпіон буде непомітно жалити, поки отрута не вб’є “жертву” зсередини. Скорпіони легко можуть налаштувати весь світ проти вас. Тоді у вас є всі шанси померти в муках і на самоті. А потім Скорпіон затанцює на вашій могилі. Є шанс уникнути всього цього, якщо покаєтеся. Тільки тоді Скорпіон можливо пощадить вас.

Як бачите, люта четвірка здатна на такі дії, що передбачити їх просто не можливо. Знаки Зодіаку, які найбільше люблять помсту, не зупиняться, щоб покарати свого кривдника. Однак, є знак Зодіаку, за образу якого завжди доводиться платити найвищу ціну.

Стрілець

фото express-novosti.ru/images/2019/06/5d0a0ffd73455-full.jpg

Так, не дивуйтеся. Майже всі Стрільці розуміють, що так і є. Їхні кривдники завжди отримують по заслугах. І найприємніше – Стрільцю для цього зовсім не потрібно щось робити. Планувати помсту? Кувати лихо? Ні. Стрілець занадто добрий і ледачий для цього. Але одного разу, він з подивом виявляє: життя його ворогів полетіло під укіс. І це неминуче.

Поділіться коментарем