Молитва для захисту від усіх бід: закриває негаразди на 7 замків

43554
Молитва для захисту від усіх бід: закриває негаразди на 7 замків

Віруючі люди говорять, що молитва для захисту від усіх бід закриває негаразди на 7 замків. Буває така ситуація в житті, що хочеться закрити всі двері, щоб сховатися від напастей. Але, мабуть, немає такого способу, щоб в одну мить все так і сталося. Допоможе хіба що молитва, звернена до Бога. 

Не поспішайте, дихайте глибоко і розмірено. Уявіть, що вас і ваш будинок накриває прозорий кокон, що переливається від надлишку енергії. Направте всі сили на те, щоб розтягнути його над кожним членом сім’ї, а також укутати своє житло. Сім разів прочитайте текст молитви, хрестячи простір навколо себе:

“Сім хрестів захисту накладу на себе, свою сім’ю і будинок-вогнище. Від Духа Святого; від Господа нашого; від сина його Ісуса; від Богородиці Великої, яка життя непорочно дала; від Ангела-Хранителя свого, який невідступно йде за мною; від заходу до світанку хрест накладаю; від землі до небес.

Закрили хрести всі входи від нечистого, приховали нас від лукавого. Сім замків на будинок накладу, від горя його закрию, сили захисні дам для спокою і комфорту нашого.

Перший замок від біди; другий – від напасті бідності і бездолля; третій – від сліз пролитих гірких; четвертий – від злодійства чорного; п’ятий – від бідності; шостим замком закриюся від хвороб; сьомим – весь простір замкну. Замки поєдную, ключ єдиний Богу довіряю. Вищі сили нас охороняють, несправедливість виганяють. Вірую в справедливість, в помисли добрі, душу відкриваю. Амінь».

Віруючі люди говорять, що молитва для захисту від усіх бід закриває негаразди на 7 замків, якщо вона йде від самого серця. Тому, звертаючись до вищих сил за допомогою, відкрийте його для Бога.

Поділіться коментарем