Молитва до Господа для вирішення найскладніших ситуацій

22094
Молитва до Господа для вирішення найскладніших ситуацій

Саме ця молитва до Господа підійде для вирішення найскладніших ситуацій в житті. Вона заздалегідь переведена на українську з церковнослов’янської, щоб її було простіше зрозуміти навіть дітям. Пам’ятайте про те, що не варто допускати появи негараздів в житті. Ставтеся до всіх добре і не шукайте негативу, тоді все буде в повному порядку.

Далеко не завжди у нас в житті все райдужно і прекрасно. Постійні труднощі приходять без стуку і турбують нас, заважаючи думати, спати, відпочивати. Молитви та ікони можуть допомогти вам розібратися з цим.

Абсолютно будь-які молитви можуть зробити ваше життя кращим. Якщо ви молитеся від душі, від щирого серця. Читати молитви не можна просто так, тому що потрібно. Це розмова з Богом, звернення до нього за допомогою або з вдячністю. Важливо розуміти, що вдячні молитви завжди сильніші. Це не означає, що Бог не допоможе вам в скрутну хвилину. Але краще не забувайте дякувати йому за допомогу.

Як налаштуватися на молитву

Кожен день – це вже свято. Кожен день – це подарунок від Господа, тому для молитви не потрібно шукати особливих причин. Однак, в нашому житті не завжди все йде за планом. Іноді необхідно знайти якусь опору в тривожний момент, щоб зрозуміти, що Господь на вашому боці. Ще складніше буває, коли важка ситуація зачіпає питання моралі. Буває важко зрозуміти, як правильніше буде зробити з точки зору віри і здорового глузду. В цьому випадку молитви від проблем теж можуть допомогти.

Подібні молитви потрібні перш за все в ситуаціях, коли ви дійсно не знаєте, що робити, який шлях обрати. Молитви від проблем в житті потрібні, коли всі варіанти розвитку подій сумнівні з точки зору добра і зла, коли необхідно зробити дуже складний вибір.

фото https://veryimportantlot.com

Молитва для вирішення проблеми

Щоб такі ситуації не виникали зовсім, потрібно читати перед сном і зранку “Отче наш”. А перед виходом з дому – найпростішу молитву: “Господи, будь до мене милостивий, грішного”. Не потрібно допускати появи проблем, адже нерозв’язні очевидним чином завдання завжди виходять від лукавого. Ще відмінним оберегом буде молитва “Живі допомоги”. Вона більше підходить до проблем духовних і фізичних, зберігає від хвороб і недуг.

Якщо важка ситуація все-таки склалася і ви не знаєте, що робити далі, то потрібно прочитати спеціальну молитву:

“Господь наш Всевишній і Всемогутній! Допоможи мені знайти милість твою. І знайти рішення, від якого не будуть страждати інші люди і я.

Допоможи мені знайти справедливість і на всі питання відповісти правильно. Прости мені гріхи мої, які мені доведеться взяти на себе, щоб уникнути ще більших проблем.

Молю тебе і Матінку Заступницю про допомогу духовну. З настановою на шлях істинний, про якнайшвидше вирішення проблем моїх.

Нехай відступить страх, що робить мене слабшим. І прийде милість твоя, що осяває все світлом своїм і величчю. Навчи нас усіх співчуття і дай нам сил прийняти будь-які обставини. Амінь”.

Ця молитва заздалегідь переведена на українську з церковнослов’янської, щоб її було простіше зрозуміти навіть дітям. Пам’ятайте про те, що не варто допускати появи негараздів в житті. Ставтеся до всіх добре і не шукайте негативу, тоді все буде в повному порядку.

Важливо молитися у важкі хвилини. І дякувати Богові за ласку його, коли у вас все добре. Якщо ви відчуваєте, що молитва до Господа для вирішення найскладніших ситуацій вам допоможе, то обов’язково зверніться до Всевишнього з цими словами. 

Поділіться коментарем