Найсильніша молитва про здоров'я Пантелеймону Цілителю

82337
Найсильніша молитва про здоров'я Пантелеймону Цілителю

Молитва про здоров’я шанованому християнському святому Пантелеймону Цілителю, якого Бог наділив даром зцілювати хворих людей, дбати про їхнє здоров’я,  вважається однією з найсильніших. Дізнайтеся, як молитися Пантелеймону Цілителю за здоров’я, своє і своїх близьких.

фото https://days.pravoslavie.ru

Історія Великомученика Пантелеймона

Народжений в 3 столітті, майбутній святий мав батьків різної віри. Його батько був язичником, а мати християнкою. Вона завжди виховувала його за законами істинної віри, але рано залишила цей світ, і юнакові довелося повірити в ідолопоклонство.

Він з’явився на навчання мистецтву лікування, де проявив свої здібності і був покликаний до двору римського імператора Максиміана. Але одного разу він побачив, як пресвітер Єрмолай воскресив отруєного хлопчика за допомогою молитви до Ісуса Христа. З цього моменту він прийняв християнство і став лікарем.

Пантелеймон допомагав кожному, хто цього потребував, і не просив за це ніяких грошей. Тим самим він розгнівав багатьох римських цілителів, які стали втрачати заробіток. І тоді його викликали на суд до імператора. Тоді цілитель запропонував влаштувати змагання: запросити хвору людину і віддати її на лікування до язичницьких жерців. А потім він сам спробує позбавити людину від недуги. Той, хто зможе допомогти страждаючому, і стане носієм істинної віри.

Людина позбулася хвороби тільки завдяки силам Пантелеймона, чим він викликав сильний гнів імператора. Цілителя піддали страшним мукам, але завдяки молитвам нічого не могло погубити святого. Він з гідністю пережив всі страждання, а коли за наказом імператора його кинули до диких звірів, ті не сміли доторкнутися до християнина, а смирно вляглися біля ніг лікаря. Під час молитви голос закликав Пантелеймона на Небеса, і тільки після цього кат зміг відсікти голову святому християнину.

Молитва за здоров’я

фото https://i.arts.in.ua

Цілитель Пантелеймон є покровителем усіх, хто страждає і терпить муки хвороби. Люди моляться йому перед серйозною операцією, просять про зцілення, про православне диво і допомогу при найстрашніших захворюваннях. При цьому він здатний захистити кожну людину і відвести всі недуги в сторону. Образ святого прийнято розташовувати біля ліжка хворої людини.

О, великий угоднику Христовий, страстотерпче і лікаре многомилостивий Пантелеймоне! Змилосердися наді  мною, грішним рабом Божим (ім’я), вислухай благання і благання моє, змилостив Небесного, верховного Лікаря душ і тілес наших, Христа Бога нашого, нехай дарує нам зцілення від жорсткого гнітучого мене недугу. Прийми недостойне моління грішнійшого від усіх людей.

Відвідай мене благодатним відвідуванням твоїм. Не возгнушайся гріховних виразок моїх, помажеш їх єлеєм милості твоєї і зціли мене; та здоровий сущи душею і тілом, залишок днів моїх, за допомогою благодаті Божої, зміг провести в покаянні і догоджанні Богу, і сподоблюся восприяти благий кінець живота мого. Гей, угоднику Божий! Умоли Христа Бога, щоб дарував мені заступництвом твоїм здоров’я тіла і спасіння душі моєї. Амінь.

Цей священний текст є сильним джерелом життєвих сил і міцного здоров’я. Він допомагає захистити себе від хвороби і позбавити близьких від проблем зі здоров’ям.

Скористайтеся силою слова, зверненого до Небес, і попросіть заступництва дивного Великомученика. Ця найсильніша молитва про здоров’я допоможе вам здобути міцне здоров’я і допоможете в цьому найдорожчим людям. Небесний лікар чує прохання кожного віруючого і того, хто потребує. І обов’язково дякуйте за це Пантелеймону Цілителю.

Поділіться коментарем