Найсильніша молитва від ворогів видимих і невидимих

209604
Найсильніша молитва від ворогів видимих і невидимих

Молитва від ворогів видимих і невидимих – це найсильніша зброя в боротьбі з людськими вадами. Оскільки всі люди різні, то навіть серед віруючих є ті, хто може заздрити або радіти чужим неприємностям. Бог говорив: не суди, та не судимий будеш. Тому молитва від людського зла – єдиний спосіб боротьби з цим.

Найсильніша молитва від злих людей

фото https://oranta.moscow

Ворожнеча, заздрість, конфлікти будь-якого рівня, наклеп, чутки, злі язики, агресія й інтриги – все це здатне збити людину зі шляху. На щастя, молитви, звернені до Діви Марії, ще ніколи не залишалися не почутими. Молитва від злих людей до Божої Матері – найсильніший захист у важкі дні.

“О, Володарко Небес, Тебе молю, на Тебе надіюсь! Зглянься над рабом Божим (ваше ім’я) і визволи мене від наклепів раптових і від всякого зла з боку заздрісників. Подаруй, Святійша, мир і спокій і освяти життя моє світлом Божим. Не відмов у милості своїй і в порятунку. Амінь”.

Ранкова молитва від ворогів

фото http://pravednik.info

Ранок кожного православного віруючого має починатися з ранкової молитви, призначеної для захисту душі від непередбаченого лукавства і зла. Щоб Божа допомога оберігала вас протягом всього дня – починайте ранок з молитовного звернення до Господа. Молитва звучить так:

“Господи Ісусе! Почуй молитви мої щирі, збережи душу мою чистою, а думки добрими. Допоможи захиститися від скверни, злими людьми насланої. Істинно вірую в допомогу Твою та в благословення Твоє. Амінь”.

Молитва від зла, заздрості і ненависті

фото http://www.k-istine.ru

Зло має різні форми прояву. Загроза в тому, що найчастіше злі дії невидимі. А якщо ворог невидимий, то і захист потрібен особливий – духовний. Щоб захиститися від будь-якого нападу, прочитайте молитву від ворогів і заздрісників святому Кіпріану. Слова молитви:

“О, святий угодник Божий, мученик Кипріян. Відомо мені, що до Тебе взивають в хвилини смутні і допомогу тут же від Тебе отримують. Прийми і від мене, недостойного раба Божого (ваше ім’я), прохання просте. Молися до Господа, попросивши для мене зміцнення віри і в печалях втіхи. Так нехай захистить Він мене від нападу людей злих і всяких дій. Будь, святий Кипріян, мені вірним помічником в боротьбі з ворогами. Яви мені заступництво своє. З підтримкою. Твій шлях земний пройду і опинюся в Царстві Небесному біля всіх святих. Амінь”.

Молитва від людського зла

фото https://i.pinimg.com

Злі люди дуже небезпечні, оскільки їх злість заподіює біль, руйнує життя будь-якої праведної людини. Саме оберігаючі молитви від ворогів – найкращий спосіб застереження від зла. За допомогою від ворогів слід звернутися до Ангела-Хранителя.

“О, заступнику Божий, виконай волю Господа і спаси грішного раба (ваше ім’я). Допоможи подолати всі випробування від негараздів, лайливих слів, образ, заздрості, лестощів, злості і від лукавого. Не залишай мене без підтримки своєї. Амінь”.

Віруючі говорять, що від ворогів видимих і невидимих допоможе лише духовний захист. Це найсильніша молитва до Господа, і до свого Ангела-Хранителя, яка йде від вашої душі.  

Поділіться коментарем