Народні прикмети, які вказують, що швидкий прибуток поруч

7336
Народні прикмети, які вказують, що швидкий прибуток поруч

Народні прикмети, незважаючи ні на що, залишаються важливою частиною нашого життя. Особливо ті, які вказують, що швидкий прибуток поруч.

За допомогою грошей можна вирішити багато проблем. Відсутність матеріальних засобів погано позначається на людях та їхніх стосунках.Тому, народні прикмети, пов’язані з грошима, дуже актуальні, не зважаючи на всі віяння прогресу.

фото grimuar.ru

Давайте разом звертати увагу на дрібниці, які допоможуть наповнити гаманець.

Прикмета перша

Наше тіло швидше відчуває швидкий приплив грошей, ніж голова. Ми ще не знаємо, що скоро отримаємо прибуток, а ліва рука вже свербить. Мабуть, знає, що скоро їй доведеться перераховувати купюри.

Прикмета друга

Той хто віддає — той і отримує. Недарма люди в усьому світі віддають на благодійні цілі 10% свого доходу. Єдина умова — жертвувати потрібно від щирого серця, а не для того, щоб ваш гаманець наповнився.

Прикмета третя

Ваш будинок — це місце, куди течуть гроші. Тому, якщо в будинку накопичилося багато мотлоху та бруду — грошовий потік може й перерватися. Наведіть порядок у домі, вичистіть у кутках і викиньте старі непотрібні речі. Ось тепер вже більше ймовірності, що у вашій домівці з’являться нові речі.

фото ekstrasensi.net

Прикмета четверта

Існують речі, які притягують гроші до їх власника. Наприклад, статуетка японського бога Хотея. Або фігурка товстої жаби, що сидить на купі монет. Також, добре у своєму гаманці носити блискучу монету, яку ніколи не розмінювати.

Прикмета п’ята

Рослини в будинку теж неймовірним способом притягують гроші. Бажано, щоб це були рослини з круглим листям, що нагадує монети. Так зване грошове дерево повинно стояти в вашому домі на почесному місці. Ніколи не забувайте його поливати.

Прикмета шоста

Вважається дуже добре знайти на вулиці монетку або прикрасу. Побачивши щось блискуче на дорозі — не полінуйтеся підняти це. Найближчим часом ви отримаєте прибуток, якого й не чекали.

Прикмета сьома

Побачити метелика — теж дуже хороша прикмета. Однак, їх так багато літає на вулиці влітку, що незрозуміло, який з метеликів є вашою щасливою прикметою. А ось коли метелик несподівано залетів до вас у будинок — можете не сумніватися, скоро до вас прийдуть і несподівані гроші.

фото mymagic.pro

Прикмета восьма

Не засмучуйтеся, коли пташка впустила на вас щось біле і неприємне. Це вірна щаслива прикмета, що на вас впаде матеріальний добробут.

Прикмета дев’ята

Якщо вам потрібно повернути борг — постарайтеся це зробити до обіду. Тоді гроші, що пішли від вас, обов’язково повернуться з прибутком.

Прикмета десята

Покладіть під килимок біля порога монетку — щоб вказати шлях для інших монет.

фото magolga.ru

Як бачите, народні прикмети бувають досить кумедними. Спробуйте дотримуватися їх, щоб перевірити — чи дійсно вони обіцяють швидкий прибуток. Це в жодному разі не зашкодить вам.

Поділіться коментарем