Не забудьте прибрати це зі спальні! З цими предметами не буде гармонії та щастя в родині

13400

Згідно з вченням фен-шуй, місце для відпочинку священне і має бути правильно облаштовано. Є п’ять табу в спальні, порушення яких ставить під загрозу гармонію і щастя в родині.

Спальня — це не тільки місце для відпочинку, але і серце будинку, де панують любов, довіра і тепло. Правильне планування цієї кімнати допомагає оживити любов, швидко відновитися після важкого дня і створити в будинку гармонійну енергетику.

5 речей, яким не місце в спальні

фото zinoti.lt

Дзеркала

Ці речі слід використовувати з обережністю. Згідно з фен-шуй, взагалі не рекомендується тримати дзеркала в спальні. Особливо якщо вони відображають ліжко і людей, що сплять на ньому.

Дзеркала випромінюють енергію, що об’єднує світи живих і мертвих, і можуть нашкодити сплячим. Крім того, дзеркала відображають всі емоції, які накопичуючись, мають руйнівну дію.

Деякі картини

фото zinoti.lt

У спальні не повинно бути картин, що зображують руйнування і неприємні сцени. Картини, на яких художник зображує катастрофи і негативні сюжети, навряд чи допоможуть створити енергію щастя і взаєморозуміння.

У спальні краще зберігати фото і картини, які зображують любов і тепло сімейного вогнища. Парні зображення тварин або людей чудово підійдуть для інтер’єрів спальні. 

Зображення новонароджених також хороші, якщо пара мріє продовжити свій рід.

Вода

Згідно з фен-шуєм, в спальні не повинно бути води. Фонтани і акваріуми не повинні бути там, де відпочиває людина. Вода володіє руйнівною силою. Її вплив може призвести до багатьох захворювань, проблем зі сном, конфліктів в парі.

Деякі рослини

фото zinoti.lt

Звичайно, кімнатні рослини оживляють інтер’єр і створюють гармонію, але вибір квітів для спальні вимагає особливої ​​уваги. Є квіти, що випромінюють негативну енергію. У спальні немає місця для таких рослин. Перед тим, як занести до спальні рослину, дізнайтеся докладно: яку вона має енергетику?

Предмети мертвих

фото zinoti.lt

У спальні не можна залишати предмети, так або інакше пов’язані зі смертю. Опудала тварин, фотографії та предмети померлих близьких випромінюють сильну енергію світу мертвих і нічого не несуть у світ живих, крім руйнування і хвороб.

У спальні повинні панувати гармонія і спокій, тому такі речі краще зберігати в іншому місці.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем