Ось, що робить кожен знак зодіаку, коли таємно незадоволений стосунками!

3663

Зрештою, ми не завжди говоримо прямо, коли чимось незадоволені. Можливо, ми не хочемо образити іншу людину. Можливо сподіваємося, що це зміниться само собою. Проте певні сигнали ми все ж таки посилаємо. Так зазвичай поводяться представники знаків зодіаку, коли стосунки їх не задовольняють.

Овен

Він почне закриватися від вас, хоч і не вступатиме в конфронтацію. Коли Овен закоханий, він прагне поділитися з вами будь-якою, найменшою деталлю свого життя, і хоче знати все про кохану людину. Овен простий у своїх намірах. Якщо ви ставите питання, що щось не так, значить ваші підозри виправдані.

Тілець

Тілець стає надмірно неспокійним, і починає вдавати, що його життя «щасливе». Надлишок селфі в Instagram, ремонт у квартирі, він піде на будь-які зміни, пропорційні ступеню його невдоволення. Тілець — естетична, візуальна, соціальна особистість, та її щастя залежить від того, як складаються відносини, і як інші люди сприймають його.

Близнюки

Вони будуть у повній прострації та намагатимуться щосили працювати, плакатимуть без причини, бовтатимуться у друзів, усе тому, що вони не знають, як впоратися з невдоволенням. Близнюки не будуть нещасними, але вони будуть нерішучими. Вони спробують перемикнути своє невдоволення на все інше, крім кохання, доки у них не залишиться іншого вибору, окрім як зіштовхнутися з реальністю.

Рак

Він стає дріб’язковим. Розповідає своїм друзям про те, наскільки нещасний, робить пасивно-агресивні коментарі, і все можливе, щоб звільнити своє нещастя, не виправивши саму причину.

Лев

Він стає агресивним, а потім зверхнім. Таємно незадоволений Лев досить жорстокий, тому що його внутрішня впевненість виходить із почуття власної гідності. І коли щось у його особистому житті не узгоджується з його правдою, стає дуже невпевненим, і зрештою просто намагається рухатися далі.

Діва

Вона намагається піти з головою у те, що відвертає її увагу. Діва – пристрасна натура, але вона дуже параноїдальна. Тому, хоч вона і поводитися як завжди, якщо надто глибоко занурюється в будь-яку частину життя, понад норми, сприймайте це як сигнал, що щось відбувається в іншій сфері її життя.

Терези

Вони стають одержимі роботою. Терези – загальні улюбленці та затяті трудоголіки. Коли вони втрачають баланс у житті, кидаючись з однієї крайності в іншу, це відбувається тому, що мають протистояти дискомфорту, який відчувають з іншого приводу.

Скорпіон

Він або відмовляється від своєї відданості, або починає хвилюватися про речі, які не пов’язані з його справжньою проблемою. Скорпіон — найсильніший знак Зодіаку, і коли він таємно невдоволений стосунками, то не зможе їх продовжувати. Емоції накопичуватимуться в ньому, а потім спровокують вибух негативу.

Стрілець

Він стає пасивно-агресивним. У нього бувають спалахи гніву, які, здається, з’являються нізвідки. Зберігає почуття гумору, але не може продовжувати прикидатися довго. Слідкуйте за тим, які їдкі жарти він відпускає на вашу адресу.

Козеріг

Він намагається контролювати все. Намагається виявити проблему та працювати з нею, навіть якщо стосунки цим не врятуєш. Занадто ототожнює себе зі стосунками (стосунки стають його життям). Козерогові не подобається невизначеність. Якщо він не дуже щасливий, то працюватиме над стосунками більше, щоб усе «виправити».

Водолій

Він вигадує грандіозні мрії та цілі та переслідує їх. Переїжджає до інших країн, починає бізнес чи інші вражаючі підприємства. Водолій — орієнтована на роботу людина, але коли незадоволений своїми стосунками, то має звичку перевантажувати себе.

Риби

Вони просто хочуть бути «вільними». Хочуть випробувати все, що може запропонувати життя, і раптово стають зацікавлені в тому, щоб поблукати світом і побачити, що там. Вони можуть стверджувати, що люблять вас, але якщо їх уява будує плани без вашої участі, вони не зовсім щасливі в глибині душі.

Поділіться коментарем