Посадіть огірки під плівкою! Цікавий спосіб для шикарного врожаю від досвідченого городника

228

У нас для вас є добра новина — вже зовсім скоро до нас прийде весна! І разом з усіма радощами на ринках з’являться молоді огірочки. Але для того, щоб вони з’явилися, хтось вже займається розсадою й працює.

Хтось вирощує їх на продаж, а хтось для свого столу. Адже, що може бути краще за ароматні огірочки, які виросли без хімікатів на своїй грядці?

фото zinoti.lt

Саме для любителів натуральних продуктів ми публікуємо цікавий спосіб досвідченого городника. Він точно знає: як раніше за всіх зібрати хрусткий урожай молодих огірочків?

Щоб отримати відмінний урожай огірків, недостатньо купити найкраще насіння

В першу чергу потрібно пам’ятати про правильний догляд. Тому що ці овочі можуть бути досить примхливими. Слід пам’ятати, що ця культура теплолюбна, любить світло й вологу.

фото zinoti.lt

До речі, якщо огірки не поливати рясно, то врожай буде мати гіркуватий присмак. Вирощування огірків під плівкою назавжди допоможе розв’язати проблему з поливом. Крім того, цей метод виключає необхідність регулярного виполювання.

Посадка огірків під плівку

1. Врахуйте, що передчасно садити огірки безглуздо, тому що вони не розвинуться, поки не стане тепліше.

2. Викопайте по периметру грядки невелику борозенку глибиною близько 10 см та залийте її окропом.

фото zinoti.lt

3. Крім того, досвідчені садівники радять спочатку полити грядку теплою водою (якщо ґрунт сухий), а потім рясно залити її окропом. Щоб земля просочилася на глибину не менше ніж 5 сантиметрів.

фото zinoti.lt

4. Після поливу грядку прикрити плівкою, а її краї присипати землею. Така конструкція дозволить майбутнім рослинам постійно перебувати у теплому й вологому середовищі, що позитивно позначиться на врожайності.

фото zinoti.lt

5. За 1-2 дні можна приступати до посіву огірків. У плівці потрібно зробити невеликі отвори, через які ви будете садити насіння. 

фото zinoti.lt

6. У міру зростання й розвитку стебла самі будуть розширяти отвори до необхідного розміру.

7. Варто садити відразу по два насіння до однієї лунки. Якщо проростуть обидва, то потрібно буде видалити одне. 

8. До речі, оптимальна глибина кожної лунки — близько 2 сантиметрів.

9. Залишилося тільки дочекатися сходів. Кожен саджанець потрібно буде поправити, щоб він розвивався не під плівкою, а зовні.

фото zinoti.lt

Переваги

1. Краса цього методу в тому, що огірки не потрібно поливати, тому що волога крізь дірочки в плівці просто не випаровується.

2. Крім того, виполювання не потрібне.

3. Огірки виростають чисті, не хворіють й швидко розвиваються.

4. Навіть спекотна, суха погода для них не проблема.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем