З віком сухожилля втрачають еластичність і м’язи починають становитися в’ялими. Однак, правильна розтяжка ніг допоможе уникнути цього неприємного моменту і надовго відсунути вікові зміни. Ми пропонуємо вам ранкові вправи спеціально для дівчат, які знімуть сонливість і наповнять вас енергією на весь день.

Ніколи не потрібно забувати про те, що гнучкість — це молодість тіла. А підтримувати її зовсім не складно і займає небагато часу. Єдина умова — ці вправи потрібно робити регулярно і бажано вранці.

фото poleheaven.com.ua/wp-content/uploads/2017/07/%D0%A0%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%B6%D0%BA%D0%B0.jpg

Розтяжка допоможе поліпшити ваш кровообіг. Вона розжене кров по тілу і зніме нічну скутість. Чим веселіше біжить кров по ваших судинах, тим більше вона приносить кисню до м’язів тіла. Хороша циркуляція крові стимулює вироблення ендорфінів, знімає стреси та непотрібне занепокоєння.

Ми розповімо вам про декілька вправ, які робити краще всього відразу після сну. Це займе у вас усього п’ять хвилин вашого ранкового часу, але ефект від них буде просто неперевершений.

Розтяжка головою вниз

фото www.dnevni.rs/images/2020/05/01/8.jpg

Щоб виконати цю розтяжку треба встати прямо, та розсунути ноги на ширину плечей. Починайте тягнутися до підлоги руками, намагаючись торкнутися її. Якщо у вас не вийде добре виконати цю вправу з першого разу — не переживайте. Робіть це регулярно і з кожним разом у вас буде виходити все краще. Ця чудова вправа для тих, кому понад п’ятдесят років. При цьому тренується спина і розтягуються м’язи задньої поверхні стегон.

Стретчинг ніг і спини

фото psihologiyaotnoshenij.com/sites/default/files/i/4620/0-2/93af61142e74.jpg

Для виконання цієї розтяжки потрібно сісти на підлогу і витягнути ноги вперед. Спробуйте обхопити руками стопи ніг. Робити це потрібно дуже повільно і поступово. Лише за виконання цієї умови ви отримаєте справжню користь для організму.

З однією ногою до гори

фото takprosto.cc/wp-content/uploads/u/utrennyaya-zaryadka-dlya-zhenshchin/10.jpg

Щоб виконати цю розтяжку необхідно спертися лівою рукою об підлогу і підняти праву ногу догори. Ногу слід тримати правою рукою. Ця вправа допоможе покращити рівновагу.

Ось такі нескладні вправи. За допомогою їх ви зможете розтягнути м’язи спини та ніг. Крім того ці вправи мають позитивний вплив на жіноче здоров’я, тому виконувати їх корисно в будь-якому віці.Правильна розтяжка ніг допоможе зняти м’язове напруження та омолодити суглоби. Ці ранкові вправи спеціально для дівчат, які змушені вести малорухливий спосіб життя.