Правильний масаж вух може позбавити від надокучливого головного болю, болю в шлунку та інших органах. Ці чудеса китайської медицини, які кожен може використовувати щодня. Вираз «біль як рукою зняло», виник не на порожньому місці. Виявляється, на нашому тілі є безліч біологічно активних точок, вплив на які допомагає полегшити біль, підбадьоритися і підняти настрій.

Китайські фахівці з рефлексології особливо виділяють зону вушної раковини, де розташована величезна кількість нервових закінчень, пов’язаних з усіма внутрішніми органами та частинами нашого тіла.

Сьогодні наша редакція розповість про 5 дивовижних точок на вусі, за допомогою яких в будь-який момент можна поліпшити своє самопочуття. І поставити, нарешті, на болі, що надокучив, крапку.

Масаж вух

Болить голова

фото takprosto.cc

На верхню частину мочки вуха проектуються різні частини голови. Стимулюючи ці точки на вушній раковині, можна позбутися від скроневого, потиличного або очного болю, мігрені й запаморочення.

Спочатку знайди точку для впливу, при натисканні вона буде найболючішою. Потім ритмічно натискай на неї кінчиком нігтя 7-10 разів, більше не потрібно. Якщо головний біль локалізується справа, то краще впливати на праву вушну раковину, якщо зліва — на ліву.

Тяжкість в шлунку

фото poshepky.com

Точка всередині вушної раковини пов’язана зі шлунком і травленням. Печія? Переїв? Біль в шлунку або кишківнику? Відчуваєш внутрішній дискомфорт? Масажуй цю точку, до речі, це корисно робити й як профілактику.

Надмірний апетит

фото poshepky.com

Навпроти точки скронь розташована точка, що впливає на апетит. Впливом на неї можна позбутися зайвої ваги. Часто її стимулюють одночасно з зоною шлунка.

Стрес і нервове напруження

фото mtdata.ru

Стрес і нервове напруження вже давно стали нашими постійними супутниками. Заспокоїтися і розслабитись допоможе точковий масаж вуха в області, пов’язаній з нервовою системою.

Масаж можна поєднати з впливом на зону голови. Через пару хвилин відчуєш, як зникає напруга і з’являється прилив сил.

Біль під час місячних

фото ointeres.ru

Існує точка, ефективна при проблемах малого таза. Її масаж допомагає послабити неприємні відчуття під час критичних днів. Натискання на цю точку може бути використано і в якості профілактики, щоб виключити прояв болю згодом.

Поки ми з вами бігаємо за допомогою до лікарів та численних пігулок, корейці лікують себе своїми руками.

Знаходячи точки на своєму тілі, вони самостійно можуть подолати будь-який біль у своєму тілі. Ба більше, такі знання ще й допомагають позбутися від надокучливого кашлю, проблем з артеріальним тиском та серцево-судинними захворюваннями. Вони застосовують правильний масаж вух. А це, виявляється, справжні чудеса китайської медицини, які вгамують біль без медикаментозного лікування.