Пророчі сни. Як правильно розуміти підказки від своєї підсвідомості

1643
Пророчі сни. Як правильно розуміти підказки від своєї підсвідомості

Люди з давніх-давен вірили в пророчі сни. Практично в усьому, що приходить уві сні вони вбачали підказки від природи та Бога. Бо функція віщих снів раніше була дуже проста: вони допомагали вижити. Адже, їх сприймали за чисту монету і робили все, щоб погане не збулося, а хороше, щоб прийшло в дім.  А потім віщі сни стали рідкісним винятком.

фото photoblogs.ru

Віщі сни — це атавізм. Як і телепатія. Так я вважаю. Про телепатії, передачі думок на відстань, ми ще поговоримо. А в стародавні часи віщі сни постійно снилися людям. Це було звичайною справою. Від снів, як і від телепатичного зв’язку, залежало виживання.

фото wixmp.com

Засоби для дослідження світу були обмежені, світ сповнений небезпек, життя залежало від полювання і збирання. І люди отримували інформацію уві сні. Дуже багато достовірних свідчень про те, як первісні народи: індіанці, ескімоси, чукчі, коряки уві сні бачили місце, де на них чекає здобич. Або бачили просування небезпечного ворога з дивовижною географічною точністю. Всі деталі бачили: одяг, зброя, обличчя…

фото 99px.ru

Сни були порятунком і підмогою, вони давали інформацію. А потім люди стали краще захищатися, зайнялися вирощуванням культурних рослин, навчилися заготовляти їжу про запас, купувати і продавати. Віщі сни втратили гостру потребу.

фото look.com.ua

І тільки шамани або люди з загостреними здібностями продовжували бачити віщі сни. Та й то доводилося вдаватися до магії або до зілля, що дурманить, щоб побачити віщий сон, зануритися в особливий стан.

фото shuwany.rs

Але в крайній напрузі, під час небезпеки, можна спонтанно побачити віщий сон. Який збудеться до дрібниць. Він просто показує прийдешні події. Я перед іспитами в університеті бачила квиток, за яким треба було відповідати.

фото pinimg.com

Не можу сказати, що мені це допомогло, я і так ретельно готувалася до сесії. І першою брала квиток. Але це дуже підтримувало морально. Причому ці сновидіння снилися тільки перед важкими іспитами, найважчими.

фото 99px.ru

Справжній віщий сон дуже реальний. У ньому немає звичайної сплутаності часу і подій, властивої сновидінням. У віщому сні все точно так само, як в реальності. Той же час, такі ж події, нічого фантастичного.

фото 99px.ru

Пророчі сни

У 1881 році з Англії в Сан-Франциско вийшов корабель, на якому пливло 32 людини, в тому числі — сім’я самого капітана Керрі. На судні сталася пожежа, люди встигли врятуватися, сівши в шлюпки. Кілька днів їх носило по хвилях, люди страждали від голоду, але набагато сильніше мучилися від спраги.

фото pinimg.com

Врешті-решт вони стали втрачати свідомість. Загибель була близька. Капітан був у стані забуття і побачив сон: вода за бортом шлюпки змінила колір і стала зеленою. Він почав пити цю зелену воду, це була прісна вода. Капітан прокинувся. І незабаром побачив, що вода за бортом шлюпки стала зеленого кольору.

фото oboitut.com

Якби не сон, Керрі не звернув би на це уваги, не до кольору води тому, хто вмирає від спраги. Але він зачерпнув воду — вона була прісною. Якимось чином в океані утворився острівець прісної води. Всі були врятовані завдяки сну капітана.

фото slavyanskaya-kultura.ru

У найважчий і важкий період, коли ви в небезпеці, можна попросити віщий сон. Без всяких символів і образів, які потребують тлумаченні. Віщі сни з’явилися до символів і абстракцій, за часів, коли світ сприймали просто.

фото hqwallpapers.ru

Коли не було ні писемності, ні навіть розвиненої мови, повної метафор. І ви побачите, що відбувається і що станеться. Може бути, це врятує вас, як капітана Керрі. А може бути, просто підтримає і підготує до того, що вам належить.

фото wallbox.ru

Пророчі сни діляться на два види: символічні і ось такі, реалістичні. Для реалістичних снів не потрібні підказки, вони прості і зрозумілі. Треба діяти відповідно до них, і все.

Автор — Анна Кірьянова, літературний переклад — Наталія Лаврик

Поділіться коментарем