Просто кинути капсулу в раковину і залити її окропом: набридлива проблема зникне без допомоги сантехніка!

174

Неприємний запах, що виходить з кухонної раковини, є справжньою проблемою. Він з’являється навіть якщо регулярно чистити раковину. Як позбутися цього неприємного запаху?

У неприємному запаху, що виходить із труб, винні бактерії. Деякі люди зливають залишки їжі в раковину або зливають туди олію, що залишилася від смаження. Це величезна помилка. Залишки їжі накопичуються в трубах і починають гнити. Потім розмножуються мікроби, які й відповідають за неприємний запах. Тому, щоб запобігти потраплянню їжі в каналізацію, важливо придбати кришку, яку ви покладете на ситечко в раковині. На ній будуть накопичуватися залишки їжі, і їх можна буде викинути.

Як усунути запах з раковини?

Звичайно, краще запобігти, ніж лікувати, але якщо ви вже боретеся з неприємним запахом, що виходить з раковини, для цього є хороше рішення. Візьміть будь-яку капсулу для прання і помістіть її на ситечко в раковині. Потім залийте гарячою водою (до повного розчинення). Неприємний запах залишиться лише поганим спогадом.

Я кинув капсулу в раковину і залив її окропом. Набридлива проблема зникла без допомоги сантехніка

Трюк із капсулою ефективний і не такий токсичний, як речовини для прочищення труб. Після цього нема потреби провітрювати кухню та боятися випарів. Однак майте на увазі, що цей спосіб освіжає запах, але не прочищає труби!

Я кинув капсулу в раковину і залив її окропом. Набридлива проблема зникла без допомоги сантехніка

Як позбутися неприємного запаху з кухонної мийки?

Лимонний сік нейтралізує сморід

Спочатку насипте в стік трохи солі, а потім полийте лимонним соком. Зачекайте приблизно 20 хвилин і залийте гарячою водою. Таким чином ви попрощаєтеся з неприємним запахом.

Дезінфекція сифона за допомогою оцту

Я кинув капсулу в раковину і залив її окропом. Набридлива проблема зникла без допомоги сантехніка

Оцет у поєднанні з харчовою содою може творити дива. Насипте в каналізацію склянку харчової соди та залийте її двома склянками гарячої води. Потім почекайте приблизно 10 хвилин, насипте ще склянку харчової соди та влийте приблизно 200 мл оцту. Ця суміш швидко закипить і утворить піну. В цьому випадку варто закрити злив пробкою. Почекавши приблизно 20 хвилин, промийте труби теплою водою.

Очищення пастки

Якщо жоден спосіб не допоможе, доведеться чистити сифон. Одягніть гумові рукавички, дістаньте чашу і відкрутіть сифон. Тоді всі домішки вилетять з нього. На завершення ретельно промийте сифон під проточною водою.

Що ви думаєте про ці побутові хитрощі?

Поділіться коментарем