Протримайтесь всього 3 дні! Метод, який відновить імунну систему на 100%

830

Американські вчені з’ясували, що при голодуванні організм позбавляється від непотрібних й пошкоджених клітин. Коли ж людина знову починає вживати їжу, її стовбурові клітини виробляють нові лейкоцити, фактично оновлюючи імунну систему.

Відмова від їжі протягом трьох діб може повністю оновити імунну систему навіть у літніх людей.

На думку фахівців, мова йде про «значне відкриття»

фото yandex.net

Багато дієтологів критикують голодування, вважаючи, що воно завдає серйозної шкоди організму. Проте в ході нових досліджень з’ясувалося, що після посту стовбурові клітини починають у великій кількості виробляти білі кров’яні клітини (лейкоцити), які активно борються з різними інфекціями.

Вчені з Університету Південної Каліфорнії вважають, що їх відкриття може принести величезну користь. Особливо людям з ослабленою імунною системою.

Люди похилого віку також можуть скористатися методикою голодування, якщо її схвалить їх лікар. Методика може значно підвищити імунітет літньої людини й допоможе в боротьбі проти звичайних захворювань.

фото restart-fitness.ru

Як виражаються експерти, голодування фактично «натискає на кнопку перезавантаження», змушуючи стовбурові клітини виробляти нові лейкоцити.

Вальтер Лонго, професор геронтології та біології, говорить

«Голодування дає команду «повний вперед!» стовбуровим клітинам на розмноження й відновлення всієї системи. При цьому організм ще й звільняється від старих або пошкоджених клітин. Фактично, хворі та люди похилого віку за допомогою циклу голодування отримають абсолютно нову імунну систему».

фото instyle.ru

В ході досліджень піддослідним пропонувалося регулярно влаштовувати цикли голодування. Від двох до чотирьох днів — протягом шести місяців. Дослідники виявили, що багатоденне голодування зменшує кількість ферменту ПКА, пов’язаного зі старінням, а також гормону, відповідального за зростання ракових пухлин.

«Коли людина голодує, її організм намагається економити енергію. І для цього з нього виводиться велика кількість невикористовуваних імунних клітин, в першу чергу пошкоджених.

Спочатку ми помітили, що у людей, як і у тварин, при тривалому голодуванні кількість лейкоцитів у крові зменшується. Коли ж люди знову починають вживати їжу, з’являються нові лейкоцити».

фото samiysok.com

Якщо це відкриття підтвердиться в клінічних випробуваннях інших дослідників, лікувальне голодування може стати однією з найбільш поширених процедур. 

Вчені попереджають, що вдаватися до цієї методики слід лише під наглядом досвідчених дієтологів й лікарів. Щоб не заподіяти шкоди організму. Крім того, лікувальне голодування має тривати не більше трьох діб.

Стаття несе інформаційний характер. Перед використанням порад, обговоріть їх зі своїм лікарем.


Джерело

Літературний переклад — Маруся Фріман

Поділіться коментарем