Для того, щоб продовжувати далі жити — потрібно змінюватися. Це істина з життя, яку варто запам’ятати, щоб досягти успіху, гармонії та стабільності. Навіть більше, варто забути про те, що було в минулому. Особливо — позбутися від тягаря, який ніби якір зупиняє ваш життєвий корабель. Якщо це під силу, то почати підготовку до життя з чистого аркуша — зовсім не такого, що було до цього.

Але ж при цьому доведеться прикласти не лише зусилля, а й перенести можливий біль. Адже, без цього не відбувається ні народження, ні переродження. А тим більше, коли людина вже відбулася, як індивідуум, який має свої звички, уявлення на світ, своє оточення та вподобання.

Про це свідчать навіть приклади з живої природи. Орел, коли досягає сорокарічного віку, постає перед вибором. Або жити, або померти. Якщо обирає шлях “життя”, то йому треба перенести багато змін, що тривають понад 150 днів. Бо у віці 40 років його дзьоб виростає настільки, що птах просто не може вживати їжу. А пір’я таке важке, що він не може злетіти. І орел, на відміну від багатьох людей, обирає зміни…

фото kipmu.ru

Птах летить у гніздо і настільки сильно б’ється дзьобом об скелі, що його дзьоб просто відпадає. Тоді птах чекає поки виросте новий. І ним зриває старі кігті. А вже кігтями вириває зі свого тіла пір’я, яке стало важким. Ці муки тривають 5 місяців. Зате, перенісши цей біль, орел ще може прожити 30 років.

Так і люди — щоб жити, мають змінюватися, пройти через масу випробувань. І не виключено, що такі етапи нашого життя — це суцільний біль, страх, сумніви. Бо треба позбутися від старого оточення, звичок і усталеного, за роки, життя. Якщо перетерпіти, перебороти це, то будуть і шанси на нове майбутнє.

Такі муки даються людині для того, щоб вона оновилася і почала дихати на повні груди по-новому. Все треба перетерпіти. Бо для того, щоб продовжувати далі жити — потрібно змінюватися… І це факт, який важко заперечити!