"Краща помста — відмовитися від помсти" – закон Бумеранга

1046
Краща помста — відмовитися від помсти

Мудрі люди кажуть, що краща помста — відмовитися від помсти, а натомість — знайти душевну гармонію. Адже закон Бумеранга працює для всіх однаково. І колись він наздожене ваших кривдників, щоб покарати їх і без вашої участі.

фото canon-fan.com/sites/default/files/1img_6361.jpg
  • Коли комусь не довіряєте, не говоріть йому, що через це у вас безсоння. Зробіть так, щоб він думав про вас. А ви будуйте свої плани на майбутнє з ним або без нього.
  • Якщо вас образили, не намагайтеся відплатити тим самим. Відчуваєте погане ставлення до вас — краще розвернутись і піти геть, ніж відновлювати якусь справедливість у стосунках.
  • Не дозволяйте помсті поселитися у вашому серці. Бо вона з’їсть вас зсередини, просто зжере з потрохами. До речі, коли настане слушний момент для помсти, то ви вже й не згадаєте, за що збиралися поквитатися.
  • Не втручайтеся в чуже життя. А коли вам хтось хоче нашкодити, то просто скажіть “до побачення” цій людині. Ця людина просто втратить будь-який вплив на вас. Бо більше не буде частинкою вашого життя.
  • Навіть виконана помста може не принести полегшення. Бо вам все одно доведеться пережити цей неприємний момент, який буде весь час нависати смутком.

Помста — це якір, який не дає далі рухатися вашому кораблю. І тримає з минулим, на місці, де розбилися ваші почуття. Цим не залікуєте рани, які вам нанесли. І не стане легше від того, що кривдник страждає. Ви знову будете мучитися через докори сумління.

фото img5.goodfon.ru/wallpaper/nbig/8/af/zakat-gory-chelovek.jpg

Відмінна помста — це спалити всі мости, які вас з’єднують. І йти далі, долаючи всі перешкоди, показуючи свою силу, мудрість та гідність. Бо ви сильніші, ніж гадаєте. І ваше життя дане не для того, щоб комусь насолити у відповідь, образити, дати відчути те, що перенесли ви.

Бо краща помста — відмовитися від помсти. І це доводить закон Бумеранга, який повертає людині те, що колись вона послала вам. Пам’ятайте, що в житті все закономірно — добро і зло, образи й радість. Все зважується кожному порівно, просто в різний час.

Поділіться коментарем