"Не думайте про своїх ворогів…" — правила, які допомагають у важку хвилину

539
Не думайте про своїх ворогів... - правила, які допомагають у важку хвилину

Невідомо хто видумав правила, які допомагають у важку хвилину, але йому варто подякувати. От, наприклад, перше — “Не думайте про своїх ворогів”. І справді чого перейматися життям тих, хто тобі не цікавий. Займайтеся своїм і не витрачайте час на тих, хто того не вартий. Є речі набагато важливіші. Тож, вони нехай собі живуть, а ви живіть окремо від них — у своєму світі. І ось вам 5 порад, які виручать в скрутну хвилину.

фото infokids.com.cy

Перше правило

Думайте тільки про позитив. Адже думки матеріальні й саме їм під силу змінити наше реальне життя. Іншими словами, що нафантазували — те й отримали. Тож, погані думки тримайте під замком, не випускайте їх на волю. Випромінюйте позитив, який змінить вас не лише всередині, а й зовні.

Друге правило

Не думайте про своїх ворогів — ні хвилини свого життя не витрачайте на них. Навіть, коли вас сильно образили, але розуміння цього у людини не з’являється, забудьтеся. Ті, хто ображає, самі дуже нещасні люди. Тому не спілкуйся з тими, хто випромінює негатив. А сам ніколи не чекай, що тобі мають дякувати за добро.

Третє правило

Нічого себе жаліти, впадати в депресії. В інших теж проблем достатньо. Просто хтось збирається з силами й розв’язує свої проблеми. А інший навіть через дурниці може опустити руки та віддатися тривалим депресіям. То ж, уявіть, що неприємності — це як пригодницький фільм, який треба разом з героями пережити до кінця. І пам’ятайте, якщо у вас є кислий лимон, з нього можна зробити відмінний солодкий напій. Так само чиніть і з проблемами — “переробіть” її в плюс.

Четверте правило

Будьте такими, як ви є насправді. Не треба вдавати з себе когось іншого, наслідувати свого кумира. Бо ти — унікальна особистість, за що тебе цінитимуть, любитимуть, а може — й ненавидітимуть та заздритимуть. Вірте у свої сили — все вийде, коли є мрія та кроки до її здійснення.

П’яте правило

Не засідайте у своїх проблемах, наче в трясовині. Викиньте їх з голови. І при цьому даруйте радість тим людям, які вас оточують. Адже є навіть така психологічна практика, яка передбачає протягом півмісяця робити добрі справи. І людина, яка віддає себе цьому процесу, забуває, що колись вона втратила віру, стійкість та нервувала через дрібниці.

фото haikudeck.com

Отож, не думайте про своїх ворогів. Бо ваш час — це лише для вашої особистості, не витрачайте його дарма. Так говорять правила, які допомагають у важку хвилину втриматися від стресу чи депресії.