«Я люблю тебе…» Як часто ми говоримо про те, що відчуваємо? Але якщо почуття справжні, то саме ці слова, які краще сказати прямо зараз. Бо тільки вони зможуть наповнити життя справжнім змістом. І не потрібно вигадувати нові слова — вони вже є. І їх всього три. Я люблю тебе…

Ми постійно кудись біжимо і намагаємося все встигнути, а те, що не встигаємо — відкладаємо на невизначений час. Зупиніть свій біг. Згадайте тих, хто по-справжньому важливий. Скажіть йому про це, тому що «завтра» може і не настати. Цінуйте тих, хто цінує вас. Можливо, поділившись почуттями, ви зміните життя. І не тільки своє.

фото wallpaperstrend.com/wp-content/uploads/Fantasy/Fantasy02/hd-wallpaper-fantasy-artwork-magic-hunter-2880×1800.jpg

Якщо ви когось любите, але досі не сказали про це, годі даремно витрачати свій час. Життя далеко не таке довге, як здається, та ще до того ж може раптово обірватися в мить ока.

Ніхто не може гарантувати, що «завтра» неодмінно настане. Всі ми смертні, і, що гірше, часом раптово смертні. Що, якщо сьогоднішній день стане останнім днем вашого життя? І все, що ви збиралися сказати колись потім, так і залишиться несказанним?

Неважливо, чи зізнаєтесь ви комусь в коханні або нагадуєте своїй про те, що цінуєте все, що вона зробила…

Розкажіть про свої почуття. Не закривайте їх у глибинах власної душі. Не вважайте світ навколо вас незмінним. Все може змінитися лише за одну мить. Люди, які найдорожчі, аж ніяк не безсмертні. Подумайте, якщо б завтра вам повідомили, що кохана людина при смерті, але ще є час з нею попрощатися…

фото stihi.ru/pics/2016/11/05/12081.jpg

Щоб ви сказали йому в ці останні моменти? Чим би вам не хотілося з ним поділитися, зробіть це сьогодні. Зробіть це прямо зараз. Бо тільки Любов робить наше життя гідним, і ми не повинні приховувати її. Життя коротке і швидкоплинне. З самого народження ми повільно рухаємося до смерті. Хоча деякі люди живуть довше за інших, в кінцевому підсумку всі ми смертні, як би нам не хотілося іншого.

Досить дозувати любов, видаючи її чітко відміряними порціями. Почніть ділитися нею зі світом. Люди, які вам небайдужі, повинні знати, що ви відчуваєте. У них є на це право. Як знати, можливо, вони навіть чекають, коли ж ви заговорите. Можливо, поділившись з ними почуттями, ви абсолютно змінити власне життя… І не тільки своє.

Так, це зовсім не обов’язково буде просто, але, повірте, в кінцевому підсумку це піде тільки на користь. Ви здатні на більше, ніж думаєте. І хоча на початку життя здається, що попереду багато часу, так буде не завжди. З кожним прожитим роком буде здаватися, що роки летять все швидше і швидше.

А тому, кохайте відкрито. Не витрачайте життя на спроби змусити замовчати серце. Скажіть тому, хто для важливий: “Я люблю тебе». Адже це слова, які краще сказати прямо зараз. І насправді — немає слів важливіше…