Багато жінок, що закохались, часто загадувуються над питанням щодо свого обранця: «Любить чи ні?» В той час, як відповідь проста — якщо чоловік любить, він зробить все, щоб добитися уваги. Якщо ні — на жаль, правда сувора, і тому її не хочуть бачити. Для чоловіка, який нічого не робить, придумують виправдання. Часто ці виправдання гідні інфантильних дівчаток.

Він закоханий, але боїться зізнатися. Хоче побачення, але соромиться запросити. Він думає тільки про вас і ховає це, зустрічаючись з іншими жінками.

фото goroskop.guru/wp-content/uploads/2017/12/72720c155b4b419eb22d5c4d725d0177.jpg

Іноді просто страшно визнати правду — чоловік не любить і не хоче. Бо той чоловік, який закоханий по-справжньому перетворюється в справжній таран. Він може пройти, проїхати, пробігти великі відстані, щоб на хвилинку побачитися з тією, яка йому по-справжньому дорога. Йому плювати на втому, на час і власний комфорт.

Однак, чоловік не підніме свого заду, щоб пройти через пару кварталів до жінки, яка йому нецікава. А якщо він і зволив прийти у відповідь на наполегливі запрошення, то зробить це швидше від нудьги. Навряд чи це сподобається закоханої в нього жінки.

Закоханий чоловік готовий переслідувати об’єкт своїх бажань. Це лежить у нього на генетичному рівні. Він не може встояти перед цим викликом.

Якщо чоловік бачить жінку, яка йому подобається — ніщо не може його зупинити. Він перетворюється на реактивний літак. Якщо ж чоловік не проявляє ініціативи, значить жінка йому не цікава. І з цією істиною необхідно змиритися.

Він може розповісти тисячу та одну казку, чому він не прийшов і не подзвонив. Але у всьому цьому не буде головної правди, яку не хоче сказати. Правда полягає в тому, що він не любить. І ніякі виправдання не допоможуть.

Тільки не потрібно відразу намагатися звинуватити себе: «Ах, я щось не те сказала і не зробила!». Ніхто не винен, що він не став об’єктом любові. Любов річ непередбачувана. Вона або є, або її немає.

Відпустіть чоловіка, який не закоханий. Не намагайтеся просити його, ставати найкращою, бігати, шукати його. Це не піде на користь.

Кожен заслуговує на те, щоб поруч був чоловік, який хоче піклуватися. Який дасть відчути себе по-справжньому улюбленою і бажаною.

Головне не забувати про дуже важливу річ — якщо чоловік любить, цього не можна не відчути.