У кожного з нас бувають ситуації, коли ми заганяємо себе в глухий кут і не знаємо, як звідти вибратися. І як добре було, якби нам вчасно сказали таку просту істину: «Залишайте людей, з якими ви руйнуєтесь, адже ви того не варті». Але це так просто. Уявіть одну цікаву картину — ви живете в тунелі…

фото mycdn.me

І не просто так живете, а кожен день розкопуєте нові пласти землі, направляючи тунель в ту або іншу сторону.

Ваш тунель рухається крізь товщу землі. Періодично він перетинається з іншими тунелями. Іноді це короткі перетини — зустрілися, потиснули один одному руки та пішли далі. Більше ви їх не бачите, або бачите на короткий термін.

Хтось риє тунель в тому ж напрямку, що і ви, і зовсім поруч. Але як паралельні прямі ви ніколи не перетнетеся і вас це не особливо хвилює.

А буває так — хтось входить в ваш тунель і залишається у ньому. Ви починаєте жити в цьому тунелі разом і проривати його спільно в одну сторону.

Можна запросити людину у свій тунель і це буде правильно, якщо ви обоє відчуєте що разом вам набагато комфортніше.

Проте дуже важко буває прибрати людину зі свого тунелю. І справа не в тому, що він пручається і не хоче йти. Справа в вас — ви все ще не відпустили його.

Буває так, що колишнє подружжя, які офіційно розлучилися, продовжують цікавитися справами один одного. Його тягне повернутися і прибити поличку, її — приготувати обід і зашити дірку в куртці. Це означає, що вони все ще живуть в одному тунелі.

Можливо це непогано для людей, які розлучилися через непорозуміння, через дурні образи. Можливо, вони ще зійдуться разом, адже по суті вони та не розлучалися.

Все йде набагато гірше, якщо люди не хочуть йти від тих людей, які їх руйнують. Адже це так просто — якщо погано тобі з цією людиною, відійди від неї. Починай жити своїм власним життям, рити свій власний тунель. Навіщо чіплятися за нього, дізнаватися, як він живе і з ким зараз зустрічається? Чому ви не можете відпустити його?

Як виявилося — відпустити це найважча справа. Прибрати зі свого тунелю життя. Навчитися жити легко і просто, не розгрібаючи постійно обвали, які відбуваються з-за вашого спільного життя.

Можливо, вам здається, що життя з таким партнерам сповнено різноманітності? Смію вас засмутити — воно сповнене хаосу. Ви топчетесь на місці, укріплюючи стіни, які постійно руйнуються. Прибираєте завали, розбираєте великі камені, ухиляєтеся від дрібних. Якщо ви не припините так жити, якась каменюка, який пощастило вдало впасти, обов’язково вас приб’є.

Негайно беріть лопату і починайте копати свій власний тунель.Через якийсь час ви відчуєте, наскільки вам легко і просто.

фото politeka.net

Так що залишайте людей, з якими ви руйнуєтесь — це шлях в нікуди. Починайте жити своїм власним життям. Тим більше, що попереду вас чекає ще багато цікавого.