Мабуть, всі знають, як противно пахне риб’ячий жир, як важко його проковтнути через це. Але є 7 причин пам’ятати про нього кожного дня — це його неймовірна користь для здоров’я. Омега-3 кислоти — важливий елемент в роботі всіх систем людського організму. І найбільше їх міститься саме в рибному жирі, який більшості відомий своїм неприємним смаком. Спробувавши його хоч раз, не забудеш ніколи. Благо, що вигадали укладати риб’ячий жир в желатинові капсули, які можна придбати в аптеці.

Капсули не лише полегшують сам процес вживання. А й запобігають окисленню омега-3 кислот при зустрічі з повітрям, через що можуть втратити свою користь.

Риб’ячий жир — 7 причин пам’ятати про нього кожного дня

фото xcook.info

Для серця

Регулярний прийом риб’ячого жиру допоможе нормалізувати артеріальний тиск, а судини роблять більш еластичними. Якщо приймати рибний жир, то можна зменшити ризик інсульту та інших хвороб серцево-судинної системи.

Для мозку

Цей препарат поліпшує пам’ять та загальне функціонування мозку.

Для суглобів і кісток

Риб’ячий жир добре протидіє будь-яким запальним процесам у суглобах та кістках, гамує м’язовий біль. Ефективно допомагає вилікувати артроз та остеоартрит.

фото akcenty.com.ua

Для нервової системи

Риб’ячий жир підвищує вироблення серотоніну — нейромедіатора, що впливає на настрій і соціальну активність. Стабільний рівень серотоніну — міцні нерви й висока працездатність.

Для гарної фігури

Омега-3 разом із невеликою фізкультурою сприяє зниженню маси тіла. Бо мають властивості, що протидіють шкідливим насиченим жирам.

Продовжує молодість

Вживання риб’ячого жиру має вплив на розмір теломерів. Чим старша людина, тим вони коротші. А омега-3 сприяють тому, щоб вони якнайдовше залишалися у початковому стані.

фото hvastik.com

Підтримує красу

У цьому препараті є вітаміни А і D, які сприяють росту здорового волосся та забезпечують молодість шкіри. Риб’ячий жир можна приймати внутрішньо. А щоб ефект був дивовижним, його можна додавати в натуральні маски для обличчя.

Той жир, що продається в аптеках варто приймати за інструкцією. А для косметичних масок — застосовувати його в пропорціях 1:1. Ні в якому разі не можна приймати омега-3 на голодний шлунок. Може викликати розлад травлення та нездужання. І краще щодо приймання цього препарату порадитися з лікарем.

Риб’ячий жир — допоможе відновити багато функцій організму та зарядити його енергією і силою. Ми розповіли про 7 причин пам’ятати про нього кожного дня. Але впевнені, що користі від нього можна отримати набагато більше.