Так буває, що людина потрапляє в ситуацію, коли потрібно розібратися: що відбувається? І тоді кожен сам собі діагност. Але це не для того, щоб займатися самолікуванням. А лише тому, що потрібно зрозуміти свій організм і орагнізовать йому правильну допомогу. Оскільки в бурхливому житті ми не завжди стежимо за собою і не відразу можемо помітити, що наша печінка переповнена токсинами.

фото hyser.com.ua

Печінка дуже важливий орган в організмі. В її обов’язки входять синтез гормонів та ферментів. Вона приймає на собі отруюючі речовини й тому постійно забруднюється. З часом вона може погано справляється зі своїми обов’язками. У таких випадках ви повинні одразу звернутися до лікаря. Існує декілька ознак, на які варто звернути увагу.

9 ознак, що печінка переповнена токсинами

Ви відчуваєте незрозумілу важкість у верхній частині живота

Коли печінка переробляє занадто багато жирної їжі — вона збільшується. Ставши більше, вона починає тиснути знизу на грудну клітку. Від цього відбувається відчуття тяжкості.

Нудота

Якщо вас досить часто нудить — це ознака того, що ваша печінка втомилася від великої кількості жирної їжі.

Висипання на шкірі та пожовклі очі

фото hsmedia.ru

Коли ваша печінка перестає справлятися з токсинами, які надходять в неї, то це миттєво позначається на обличчі. На шкірі з’являється висип і роздратування, а білок очей може набути жовтуватого відтінку.

Відчуття слабкості

фото v.img.com.ua

Якщо ви постійно відчуваєте втому та у вас пропав апетит — це вірні ознаки, що з печінкою щось не так.

Підвищена температура

Коли в організмі відбуваються якісь запальні процеси — це відразу позначається на температурі тіла.

Ломота в м’язах

фото v.img.com.ua

Якщо у вас відчуття в м’язах, як при сильній застуді, на шкірі з’являються сині плями — це явні порушення діяльності печінки.

Незвичний колір сечі та калу

Один з найвірніших ознак захворювання печінки — сеча стає неприродно темною, а стілець, навпаки, світлішає.

Постійний свербіж

фото ytimg.com

В організмі застоюється жовч — шкіра починає свербить.

Носом йде кров

Рідкісний симптом, але він теж трапляється при захворюваннях печінки.

Пам’ятайте, що в житті ви можете потрапляти в різні ситуації. Іноді поруч може не виявитися професійного медика. І тоді кожен сам собі діагност. Якщо ви помітили у себе хоча б одну з вищевказаних ознак, то можете зробити невтішний висновок — ваша печінка переповнена токсинами й вам терміново потрібно звернутися до лікаря.