Що покласти до пральної машини, щоб позбутися шерсті тварин?

3313

Як власник щасливої собаки, я заявляю, що питання про те, як позбутися шерсті, переслідує мене з того часу, як цуценя з’явилося у мене вдома. Найсумніше, що пральна машина не видаляє волосся з одягу, а лише розподіляє його по всім речам, що знаходяться у пральній машині. Звичайно, для видалення волосся можна використовувати клейкий валик. Але є більш просте рішення.

Сумно, що після прання одяг залишається покритим шерстю тварини. Адже рушники не можна чистити клейким валиком. Навіть якщо ви струшуєте одяг перед пранням, волосся на ньому залишається. Виявляється, є кілька способів полегшити весь процес прання. Я рада поділитися з вами деякими справді перевіреними засобами.

ЯК ПОЗБАВИТИСЯ ВОЛОССЯ НА ОДЯЗІ?

Спеціальні кульки

У мережі ви можете знайти спеціальні кульки для прання білизни. Зазвичай це силіконові кульки, які потрібно помістити в барабан із брудними предметами. Деякі з них розроблені спеціально для сушарок.

Вологі серветки

Ні, вам не потрібно використовувати їх для видалення волосся після того, як ви одягнете одяг. Серветкою потрібно користуватися набагато раніше. А саме, не забувайте про серветку під час прання. Покладіть одяг до пральної машини та додайте порошок і пом’якшувач тканини. Обов’язково покладіть до барабану одну вологу серветку, чи навіть два. Серветка збере більшу частину волосся вихованця.

Гумова рукавичка

Все, що вам потрібно зробити, це протерти предмети вологою гумовою рукавичкою, потім покласти їх до пральної машини і випрати. Гумові рукавички видаляють шерсть тварин набагато краще, ніж спеціальні щітки. Цей спосіб також підходить для чищення чистого одягу, якщо раптом під рукою немає клейкого валика.

Силіконова губка

Силіконові губки продаються в будівельних магазинах. Це екологічна альтернатива одноразовим губкам. Але силіконові губки також можна використовувати для прання речей. Як вологу тканину, силіконову губку можна кинути до прального барабана разом із брудними предметами. Практика показує, що силіконова губка збирає волосся навіть краще, ніж вологі серветки. І на відміну від одноразових серветок, губкою можна користуватися багато разів.

Технологія не стоїть на місці, і магазини побутової техніки можуть запропонувати пральні машини з функцією видалення з білизни шерсті тварин. Але скільки коштує така функція і наскільки вона ефективна, ніхто не знає.

Поділіться коментарем